Nigdy się nie poddawaj - czyli niemowlak zakłada but [WIDEO]

Małe dzieci nie zawsze obierają proste ścieżki. Zamiast iść chodnikiem, wolą krawężnikiem. Po co iść prostą i nudną ścieżką, jak można ją urozmaicić? Z takiego założenia wyszedł maluch, który postanowił założyć kalosza.

Zamiast usiąść na pupie i rączkami wsunąć na nogę but, ten postanowił zrobić wszystko na opak. Postawił but na podłodze, a sam opierając się na prawie wszystkich kończynach, próbował stopą wcelować do wnętrza kalosza.

Próby założenia buta są po prostu urocze. Przekonajcie się sami!

Mimo swojego wieku i małej ilości doświadczeń życiowych, dzieci w bardzo prosty sposób rozwiązują problemy. Bardzo dużo też rozumieją. Prawdziwą mądrością życiową i ogromną empatią popisał się ten chłopiec. Dziecko postanowiło zostać wegetarianinem, a to dlatego, że zwierzęta również czują. Film z tą bardzo dojrzałą rozmową matki z synem w mgnieniu oka obiegł media społecznościowe.

Dzieci to też nie tylko słodkie istotki. Potrafią wywrócić życie do góry nogami. Trzeba do nich wstawać w nocy, przewijać. Usypianie zajmuje całe wieki. Młoda mama z Francji opracowała własną metodę. Kobieta masuje głowę, twarz i kark swojej pociechy, a ta w niespełna minutę zapada w głęboki sen.

Radio ZET/MB

Więcej: