Bo jak pies się uprze…. Zobacz leniwego czworonoga, który nie chce opuścić parku

Psy kochają spacery. Potrafią być także bardzo uparte i pomysłowe. Do sieci trafiło nagranie, na którym właściciel walczy z wyjątkowo upartym czworonogiem. Ten pies po prostu wie co robić, żeby maksymalnie wydłużyć zabawę na świeżym powietrzu.

Ten film robi w internecie furorę – obejrzało go już ponad 6 milionów osób. Bohaterem nagrania jest sprytny pies, który udowodnił swojemu właścicielowi, że to on decyduje o końcu spaceru i zabawy w parku.

Najbardziej podobał nam się moment, gdy zwierzak zamarł w bezruchu. Ale czego się nie robi dla dobrej zabawy? ;)

Dlaczego warto mieć psa?

Psy to utalentowane zwierzęta. Istnieją nawet naukowe dowody, że pies wywiera pozytywny wpływ na człowieka.

Uczeni z uniwersytetów w Liverpoolu i Bristolu opublikowali badania, z których wynika, że właściciele psów szybciej nawiązują nowe znajomości. Ponadto naukowcy wykazali, że dzięki psom ludzie częściej się śmieją.

Ale psa warto mieć w domu także z bardziej praktycznych powodów. Jeśli macie dzieci, domowy pupil sprawdzi się jako niania. Królem internetu został pies, który w ramach opieki nad 2-letnim Oliwierem, zabiera go na przejażdżki dziecięcym samochodem. Film, na którym czworonóg rozważnie steruje autem, obejrzało ponad 2 miliony osób.

Z kolei owczarek o imieniu Baron sprząta zabawki malucha, przykrywa go kołdrą i czuwa przy nim dopóki nie zaśnie. Pamięta nawet o „całusie” na dobranoc. Gdy mały Aleksander już śpi, pies gasi światło i opuszcza pokój.

A jakie sztuczki potrafią Wasze psy?

Radio ZET/SJ

Więcej: