Kiedy Rosjanin się nudzi... Myjka ciśnieniowa jako jet pack [WIDEO]

Wystarczą dwie myjki ciśnieniowe, ładna pogoda i pomysł na zabawę gotowy. Rosjanin nie przewidział jednak, że niekoniecznie skończy się ona dobrze. 

Ostatnio media społecznościowe obiegł film, na którym widać dwóch Rosjan pracujących w myjni samochodowej - dwóch nudzących się Rosjan. Kamera monitoringu zarejestrowała wygłupy jednego z nich. 

Mężczyzna przy pomocy dwóch myjek wysokociśnieniowych uniósł się w powietrze - ale nie na długo. Ciśnienie wody utrzymało go wyżej przez zaledwie kilka sekund. Potem odrzuciło go kilka metrów dalej. 

Czy tylko nam te wygłupy przywołują na myśl scenę, w której Iron Man uczy się latać?

Superbohaterowie często są inspiracją dla ludzi. W Londynie pojawił się jeden z nich. Mężczyzna przebrany za Batmana uratował już co najmniej dwie osoby, które zostały napadnięte przez uzbrojonych rabusiów. Świadkowie zeznali, że zamaskowany bohater pojawił się znikąd i udzielił im pomocy.

Allen Pan natomiast bardzo lubi Thora - boga, któremu ojciec odebrał moce i skazał na mieszkanie wśród ludzi. Superbohater posiadał młot. Narzędzie mógł podnieść tylko on. Mężczyzna stworzył młot, który może podnieść tylko on - jego twórca. Jest jednak pewien haczyk. Żeby „magia” zadziałała, młot musi znajdować się na jakiejś metalowej powierzchni. Mężczyzna położył swoje dzieło na ulicy i prosił przechodniów, żeby próbowali go podnieść. 

Radio ZET/MB

Więcej: