Bollywodzka wersja „Sorry” Biebera robi w sieci furorę

Widzieliście już teledysk kanadyjskiej choreografki do największego hitu Justina Biebera „Sorry”? Shereen Ladha uczyła się tańca w Bollywood i za namową przyjaciół postanowiła zrobić iście bollywoodzki klip. Zajęło jej to kilka miesięcy, ale było warto – wideo ma już ponad MILIARD wyświetleń!

Oryginalny teledysk do przeboju Justina Biebera ma na Youtube ponad 201 milionów wyświetleń. Bardzo rzadko jakiekolwiek przeróbki prześcigają popularnością oryginał. Ta sztuka udała się kanadyjskiej choreografce.

Shereen Ladha, biorąc na warsztat „Sorry” Biebera, wiedziała, że nie będzie łatwo przerobić popowy hit na bollywoodzki klimat. Ale udało się – tancerze i cała scenografia naprawdę robią wrażenie. Liczba wyświetleń także.

Widzowie talent show poznali Shereen dzięki programowi „Canada’s Got Talent”, w którym z grupą taneczną „Broken Dance” doszła do finału.

Dla porównania możecie obejrzeć oryginalny teledysk do hitu Biebera.

„Sorry” Justina Biebera w 20 aranżacjach

Hit Biebera zainspirował także znanego youtubera Anthony’ego Vincenta do stworzenia 20 różnych aranżacji.

Nickelback, Hanson, Michael Bolton, Ricky Martin, Kiss, Ja Rule, U2, David Hasselhoff, Selena Gomez – ciekawi jesteście, jak te gwiazdy zaśpiewałyby piosenkę Justina Biebera? Anthony Vincent, mistrz w naśladowaniu innych artystów, przeprowadził taki eksperyment.

Wyszło mu to fantastycznie. Świadczą o tym komentarze i liczba wyświetleń filmu – prawie 3 miliony.

A jak brzmi „Sorry” po polsku?

Już samo przetłumaczenie piosenki z języka angielskiego na polsk, to niełatwe zadanie. Polska youtuberka podjęła to wyzwanie i można powiedzieć, że sama sobie zawiesiła wysoko poprzeczkę.

Olivia Fok wzięła na warsztat „Sorry”, który przez wiele tygodni nie schodził ze szczytów list przebojów. Jej anielski wokal zrobił na nas ogromne wrażenie.

Podoba Wam się „Sorry” w bollywoodzkiej odsłonie?

Radio ZET/SJ

Więcej: