To prawdopodobnie najsilniejsza babcia na świecie! Zobacz, jak wygląda jej trening [WIDEO]

To chyba najsilniejsza staruszka na świecie. Zobaczcie film, który obiegł media społecznościowe w mgnieniu oka. 

Ta starsza pani ma 78 lat. Shirley Webb swoją kondycję zawdzięcza kosiarce do trawników. Ale to było przed tym, jak trafiła na siłownię. Obecnie babcia regularnie odwiedza klub fitness. Bywa tam dwa razy w tygodniu.

Nie uwierzycie, ale kobieta potrafi wykonać trzy razy z rzędu martwy ciąg z obciążeniem 100 kilogramów. Jej trener personalny jest zadowolony z postępów. 

Dbajcie o kondycje na starość...

Siła i dobra kondycja nieraz przydają się starszym osobom. Przykładem jest June Hatton, która była bardzo związana ze swoim yorkshire terierem - Milly. Pewnego dnia, kiedy jak co dzień wyprowadzała psa na spacer, zaatakował go owczarek alzacki. Początkowo 80-latka starała się odciągnąć psa, który coraz agresywniej gryzł teriera. Kiedy to nie skutkowało, pogryzła owczarka, mając nadzieję, że ten zostawi jej pupila w spokoju. 

Ponadto starsze osoby często zaskakują swoje otoczenie. Udowodniła to Georginia Harwoon, która z okazji setnych urodzin postanowiła skoczyć ze spadochronem. Babcia planuje kolejne wyczyny! 

W Polsce najpopularniejszym staruszkiem jest "dziarski dziadek". W lutym obchodził on 93. urodziny. Otrzymał wiele życzeń od internautów. Nie spodziewał się jednak, że aż tyle ciepłych słów znajdzie na swojej facebookowej tablicy. Wzruszającą reakcję pana Antoniego nagrał jego wnuczek, który następnie opublikował film w internecie.

A jak Wasza kondycja? :)

Radio ZET/MB

Więcej: