Masz zły dzień? Ta reklama ze szczeniakami na pewno poprawi Wasz humor [WIDEO]

To będzie najsłodsza reklama, jaką dzisiaj obejrzycie. Głównymi bohaterami filmu są znudzone dzieci, starsze osoby i sportowcy. Ale nie tylko... Zobacz, co rozweseli ich nudny dzień. 

Spot rozpoczyna się scenami ze znudzonymi dziećmi w przedszkolu, smutnymi staruszkami w domu opieki czy skupionymi na sobie sportowcami na siłowni. Trwa kolejny, normalny dzień. Ogromną radość przynosi moment, gdy do przedszkola, sali w domu starców i na siłownię zostały wpuszczone szczeniaki. Wszyscy zaczęli się nad nimi rozczulać - i dzieci i dorośli. 

We wszystkich miejscach zapanowała euforia. Szczeniaki przytulały się, lizały po twarzach i podgryzały ręce. 

Oglądając tę reklamę, sam zaczynasz się uśmiechać. 

Autorami wideo są SoulPancake i Puppy Chow. Firmy stworzyły również akcję, która pomoże porzuconym szczeniakom w schroniskach. Za każde udostępnienie filmu z #powerofpuppies w mediach społecznościowych, schronisko otrzyma jeden posiłek Puppy Chow. 

Zwierzęta koją nerwy

Nie od dziś wiadomo, że małe zwierzątka działają na człowieka kojąco. Poprawią humor, zrelaksują i uspokoją. Pewna amerykańska firma wykorzystała tę wiedzę i przeprowadziła eksperyment. Rozłożyła w centrum Los Angeles przeszklony kontener, który miał być wybawieniem dla zestresowanych ludzi. Przed wejściem do środka każda z chętnych osób opowiedziała przed kamerą o swoich problemach. Żaden z ochotników tak naprawdę nie wiedział, czego może się spodziewać po wejściu do przeszklonego kontenera. Po założeniu słuchawek i wysłuchaniu krótkiego przewodnika w medytacji, nagle przeszklony pojemnik wypełnił się… kotami.

No cóż, w Polsce takiego miejsca raczej nie znajdziemy. Ale wystarczy poszukać filmów z małymi zwierzątkami. Już samo oglądanie może poprawić nam nastrój. Jeśli macie zły dzień, to polecamy obejrzeć Wam nagranie z pierwszego spotkania kociąt i szczeniaków. Ich ciekawość i zarazem nieporadność rozpuści serce każdego twardziela. Oglądając to wideo, uśmiech pojawi się na Waszej twarzy. 

I jak, poprawiły się Wam nastroje? :)

Radio ZET/MB

Więcej: