Taylor Swift odwiedziła Disneyland. Ale to jej ochroniarz podbija internet!

Amerykańska piosenkarka Taylor Swift wybrała się do Disneylandu razem ze swoją przyjaciółką i jej 3-letnią córką. Panie świetnie bawiły się na rollercosterze, co zostało uwiecznione na fotografii. Jednak na zdjęciu jest ktoś, kto przykuwa większą uwagę niż światowej sławy wokalistka. 

Kiedy jedni się bawią, inni muszą pracować – pewnie wielu z Was właśnie tak pomyśli, kiedy zobaczy zdjęcie, które opublikowała Taylor Swift na swoim instagramowym koncie. Zwróćcie szczególną uwagę na ochroniarza, który towarzyszył paniom w trakcie korzystania z atrakcji w Disneylandzie.

Internauci bardzo docenili zdjęcie ochroniarza z kamienną twarzą. Wiele komentarzy, które pojawiły się pod fotografią dowodzą, że ochroniarz perfekcyjnie wykonuje swoją pracę.

„Tak powinien pracować każdy strażnik. Na pełnym relaksie i nie ulegający żadnym emocjom” – stwierdziła jedna z użytkowniczek Instagrama. O tym, że fotografia podbiła serca obserwatorów, może świadczyć również liczba jej polubień.

Na instagramowym profilu piosenkarki inne zdjęcia mają średnio milion polubień. Jednak to z „bodyguardem” w roli głównej, polubiło ponad 1,6 mln internautów.

Spekulacje na temat Biebera

W świecie show biznesu bardzo często w centrum uwagi znajdują się osobiści ochroniarze gwiazd. Tak było również w przypadku strażnika kanadyjskiego piosenkarza Justina Biebera. 1 czerwca 2015 roku wokalista opublikował na swoim Instagramie krótkie wideo, które rozpoczęło lawinę spekulacji na temat tego, że Bieber może być homoseksualistą.

Kanadyjczyk postanowił natychmiast rozsiać wszelkie wątpliwości i na portalu opublikował oświadczenie.

„Mike Arana nie jest gejem, ale nawet gdyby był, to nie byłaby obelga – napisał muzyk.

Adele ma szczęście?

Czujność internautów popłaciła, nawet bardzo. W październiku 2015 roku pojawiło się zdjęcie brytyjskiej wokalistki Adele w towarzystwie ochroniarza. Internautki  niemal od razu okrzyknęły „bodyguarda” najbardziej seksownym ochroniarzem gwiazd.

Bardzo szybko udało się ustalić, że mężczyzna nazywa się Peter Van der Veen i pochodzi z Holandii. W przeszłości uprawiał kulturystykę i ochraniał m.in. Lady Gagę. Mężczyzna wystąpił nawet w kilku teledyskach piosenkarki. 

Radio ZET/SK

Więcej: