Telekamery 2017: lista nominowanych do nagród „Tele Tygodnia"

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie Telekamer „Tele Tygodnia” odbędzie się 30 stycznia 2017 roku, ale pierwszy raz od lat zabraknie emisji telewizyjnej. Wydawcy tygodnika nie udało się znaleźć sponsora transmisji.

W 2017 roku po raz dwudziesty zostaną przyznane Telekamery "Teletygodnia". Poznaliśmy już – za serwisem press.pl – nominowanych do tej nagrody. 

Głosowanie potrwa do 12 stycznia 2017 roku i odbywać się będzie wyłącznie za pomocą sms-ów, dzięki którym czytelnicy magazyny po raz kolejny będą mogli wesprzeć Dom Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Ogłoszenie wyników i wręczenie Telekamer Tele Tygodnia odbędzie się 30 stycznia 2017. Wyniki Plebiscytu zostaną opublikowane zaś w szóstym wydaniu „Tele Tygodnia". W następnym roku – impreza po raz pierwszy nie zostanie wyemitowana w telewizji.

TELEKAMERY 2017: lista nominowanych

Aktorka:
1. Małgorzata Buczkowska
2. Dorota Kolak
3. Małgorzata Kożuchowska
4. Barbara Kurdej-Szatan
5. Anita Sokołowska

Aktor:
1. Bartek Kasprzykowski
2. Krzysztof Pieczyński
3. Wojciech Zieliński
4. Cezary Żak
5. Michał Żebrowski

Serial:
1. Druga szansa
2. Ojciec Mateusz
3. O mnie się nie martw
4. Przyjaciółki
5. Świat wg Kiepskich

Osobowość telewizyjna:
1. Magda Gessler
2. Krzysztof Ibisz
3. Marta Manowska
4. Tomasz Rożek
5. Martyna Wojciechowska

Prezenter informacji:
1. Dorota Gawryluk
2. Jarosław Gugała
3. Danuta Holecka
4. Anita Werner
5. Tomasz Wolny

Prezenter pogody:
1. Dorota Gardias
2. Marek Horczyczak
3. Aleksandra Kostka
4. Marzena Słupkowska
5. Paulina Sykut-Jeżyna

Komentator sportowy
1. Mateusz Borek
2. Jerzy Mielewski
3. Rafał Patyra
4. Dariusz Szpakowski
5. Wojciech Zawioła

Juror:
1. Baron i Tomson
2. Agustin Egurrola
3. Edyta Górniak
4. Ewa Wachowicz
5. Małgorzata Walewska

Program rozrywkowy:
1. Azja Express
2. Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami
3. Rolnik szuka żony
4. The Voice of Poland
5. Twoja twarz brzmi znajomo

Serial fabularno-dokumentalny:
1. Gliniarze
2. Młodzi lekarze
3. Na sygnale
4. Policjantki i policjanci
5. Szkoła

Nadzieja telewizji:
1. Marcin Korcz
2. Antoni Królikowski
3. Maciej Musiałowski
4. Marcelina Zawadzka
5. Adam Zdrójkowski

Radio ZET/SI