Katarzyna Pakosińska jako Artur Rojek. Zaskakująca metamorfoza [WIDEO]

Czwarty odcinek programu „Twoja twarz brzmi znajomo” zaskoczył wszystkich. Największą metamorfozę przeszła Katarzyna Pakosińska, która na scenie pojawiła się jako Artur Rojek z zespołu Myslovitz. 

Przemiana polskiej artystki kabaretowej zaskoczyła wszystkich. Jurorzy podejrzewali, że to spóźniony żart na prima aprilis, a na scenę, zamiast Pakosińskiej wyszedł Artur Rojek. Katarzyna Pakosińska wyglądała niemal identycznie jak wokalista Myslovitz

Poza wyglądem, artystka zaskoczyła wszystkich odegraną rolą. Na scenie poruszała się dokładnie tak, jak Artur Rojek - trzymała mocno mikrofon i śpiewała z zamkniętymi oczami. 

Zobaczcie, jak na scenie wygląda Rojek. Tak zaśpiewał piosenkę „Beksa" na festiwalu w Opolu w 2015 roku. Zwróćcie uwagę na podobne pozycje i ruchy.

Piosenka „Scenariusz dla moich sąsiadów" w oryginale brzmi tak:

Zabawa w przebieranki

Twoja twarz brzmi znajomo" to program na Polsacie, w którym uczestnicy stają się sobowtórami znanych osobowości show biznesu. W piątej edycji udział wzięli Jerzy Grzechnik, Aleksandra Szwed, Adam Fidusiewicz, Katarzyna Zielińska, Marcin Rogacewicz, Agnieszka Twardowska, Dariusz Kordek i Katarzyna Pakosińska. Zasady są proste. Uczestnicy losują gwiazdę. Następnie muszą wykonać piosenkę z jej repertuaru. Jednak to nie wszystko. Należy się również przebrać i poruszać jak dana osoba. 

Dużym zaskoczeniem okazał się Jerzy Grzechnik. Wokalista, który na co dzień współpracuje ze Studiem Buffo w Warszawie, pojawił się na scenie w pierwszym odcinku jako Adele. Wykonał „Hello" z najnowszej płyty Brytyjki. Jurorzy byli zachwyceni całą metamorfozą i wokalem Grzechnika.

Publiczności spodobała się również Ola Szwed, która w drugim odcinku piątek edycji wcieliła się w Dawida Podsiadło. I zrobiła to doskonale. Zarówno metamorfoza, jak i samo wykonanie piosenki „W dobrą stronę”, zrobiło ogromne wrażenie na zgromadzonej publiczności i widzach przed telewizorami.

Podobało Wam się wykonanie Katarzyny Pakosińskiej? 

Radio ZET/MB

Więcej: