Prawa fizyki nie dotyczą tego uczestnika. Niezwykły występ w „Mam talent" [WIDEO]

W „Mam talent" często pojawiają się unikalne osobowości. We włoskiej edycji wystąpił ostatnio Japończyk, który przeczy prawom fizyki. Swoimi niezwykłymi zdolnościami zaskoczył jurorów i publiczność. 

Uczestnik o imieniu Senmaru zaprezentował niezwykły pokaz - taniec z imbrykiem. Mężczyzna w ustach trzymał drążek, na którym ustawił porcelanowy czajnik. Z takim obciążeniem tańczył w rytm japońskiej muzyki. Japończyk zaprzeczał prawom fizyki. Sztuczki, jakie wykonywał podczas pokazu sprawiły, że jurorom i publiczności opadały szczęki z wrażenia. Przekonajcie się sami! 

Kuźnie ciekawych osobowości

W programach typu talent show pojawia się wiele bardzo ciekawych osobowości. 

W ukraińskiej edycji „Mam talent" wystąpił niesamowity uczestnik. Mężczyzna jest mistrzem w naśladowaniu dźwięków... natury. Gennadie Tkachenko odtwarza dźwięki, które można usłyszeć w przyrodzie - gruchające gołębie, przelatującą pszczołę oraz odgłos wodospadu. Mężczyzna ma ogromny talent

Inną uczestniczką, która zaskoczyła jurorów to 70-letnia staruszka, która zaprezentowała niezwykły taniec. Jurorzy i publiczność myśleli, że będzie to tradycyjny taniec japoński. Spod płachty, która była na scenie wyłoniła się rura. Staruszka zrzuciła kimono, odsłaniając bardzo zgrabne ciało. Kolejnym ogromnym zaskoczeniem były elementy pole dance. Kobieta z gracją wspięła się na przyrząd gimnastyczny. Poza tym zaprezentowała figury, których można się nauczyć na poziomach dla zaawansowanych. Wymagają one rozciągnięcia i dużej siły. 

Podobał Wam się występ Senmaru? :) 

Radio ZET/MB

Więcej: