Wielki test o polskim filmie w TVP - o której oglądać w telewizji?

Wielki test o polskim filmie w TVP: kolejna odsłona widowiska przed nami. Wydarzenie, w którym udział biorą ulubione gwiazdy estrady, filmu, sportu i nie tylko, odbędzie się 28.11. O której godzinie oglądać transmisję i jak włączyć się w rozwiązywanie testu? Szczegóły widowiska poniżej.

Wielki test o polskim filmie w TVP to konkurs, w którym udział wziąć może każdy. Celem testu jest sprawdzenie wiedzy o polskiej kinematografii. Już po raz kolejny w studiu Jedynki odbędzie się widowisko z udziałem osób znanych nam z telewizji - gwiazd dziennikarstwa, filmu czy sportu. Tym razem będą to m.in. Ela Romanowska i Sławomir Orzechowski. Program poprowadzą Paulina Chylewska i Maciej Kurzajewski.

Goście rozwiązywać będą test, a cała zabawa będzie transmitowana na żywo. Co więcej, każdy będzie mógł sprawdzić swoją wiedzę i samodzielnie odpowiadać na pytania za pośrednictwem specjalnej aplikacji "Wielki Test TVP" lub online.

Sprawdź: jak rozwiązać Wielki test o polskim filmie online?

Wielki test o polskim filmie - o której transmisja?

Wydarzenie rozpocznie się 28 listopada punktualnie o godzinie 20.30. Zainteresowani rozwiązaniem testu o tej porze powinni włączyć TVP 1.

Będziecie rozwiązywać Wielki test o polskim filmie?

Więcej: