Wielki test na prawo jazdy 2016 w TVP - o której oglądać w telewizji?

Wielki test na prawo jazdy TVP 2016: kolejna odsłona widowiska przed nami. Wydarzenie, w którym udział biorą ulubione gwiazdy estrady, filmu, sportu i nie tylko, odbędzie się 17.10. O której godzinie oglądać transmisję i jak włączyć się w rozwiązywanie testu? Szczegóły widowiska poniżej.

Wielki test na prawo jazdy to konkurs, w którym udział wziąć może każdy. Celem testu jest sprawdzenie wiedzy na temat bezpieczeństwa na drodze. Już po raz kolejny w studiu Jedynki odbędzie się widowisko z udziałem osób znanych nam z telewizji - gwiazd dziennikarstwa, filmu czy sportu. Tym razem będą to m.in. Krzysztof Kot, Przemysław Cypryański, Krzysztof Skiba, Iza Zwierzyńska oraz Emilian Kamiński. Program poprowadzą Paulina Chylewska i Maciej Kurzajewski.

Goście rozwiązywać będą test, a cała zabawa będzie transmitowana na żywo. Co więcej, każdy będzie mógł sprawdzić swoją wiedzę i samodzielnie odpowiadać na pytania za pośrednictwem specjalnej aplikacji "Wielki Test TVP" lub online.

Sprawdź: jak rozwiązać Wielki test na prawo jazdy online?

Wielki test na prawo jazdy w TVP - o której transmisja?

Wydarzenie rozpocznie się 17 października punktualnie o godzinie 20.30. Zainteresowani rozwiązaniem testu o tej porze powinni włączyć TVP 1. Dla tych, którzy nie chcę rozwiązywać Wielkiego testu na prawo jazdy online lub aplikacją, przygotowano specjalne karty do zaznaczania odpowiedzi. Dostępne są one z wydaniem Super Expressu 17.10.

Wielki test na prawo jazdy 2016 - wyniki i punktacja

Po rozwiązaniu testu policz, ile zdobyłeś punktów i sprawdź, jaką dostałeś ocenę.

31-36 punktów - bardzo dobrze

24-30 punktów - dobrze

17-23 punkty - dostatecznie

Do 16 - musisz się pouczyć

Będziecie rozwiązywać Wielki test na prawo jazdy 2016?

Więcej: