Ile "trójek" jest na obrazku? Ta zagadka podzieliła internautów

Większość z nas uwielbia zagadki. Z myślą o takich właśnie osobach w internecie pojawiła się kolejna łamigłówka, która podzieliła użytkowników sieci. Zadanie – jak zawsze – jest banalne, ale czy dacie radę wskazać poprawną odpowiedź?

Zasady tej zagadki polegają na tym, żeby wskazać poprawną ilość trójek, które znajdują się na załączonym obrazku. Grafika momentalnie zalała większość portali społecznościowych, a internauci starali się odgadnąć poprawną odpowiedź.

Wiele osób twierdziło, że na obrazku znajduje się od 10 do 21 trójek. Jednak zdecydowana większość internautów wskazywała na liczby 19 i 21. A jak Wy uważacie? Weźcie udział w naszej sondzie. Poprawną odpowiedź znajdziecie na końcu artykułu.

Ile "trójek" jest na wyświetlaczu?

Ile "trójek" jest na wyświetlaczu?

Internauci uwielbiają zagadki

Internet zalany jest wręcz różnorodnymi łamigłówkami. Szczególnym powodzeniem cieszą się te, które sprawdzają naszą spostrzegawczość. Przykładem może być zagadka, której autor ukrył na obrazku 16 tygrysów. Brzmi banalnie? Jednak odnalezienie wszystkich zwierząt wcale takie łatwe nie jest.

Kolejną łamigłówką, która skutecznie sprawdzi naszą spostrzegawczość może być ta przygotowana przez firmę LEGO. Autorzy zagadki postanowili ukryć psa wśród czarno-białych pand. – Udało nam się znaleźć wszystkie pandy! Ale czy dasz radę znaleźć naszego psa #LEGODUPLO? – zapytała firma pod obrazkiem.

Inną formą popularnych łamigłówek wśród internautów są te, które sprawdzają nasze logiczne myślenie. Przykładem może być zagadka przygotowana przez właściciela pewnego baru. Przed swoimi klientami postawi wyzwanie, które okazuje się zbyt trudne dla większości osób.

Poprawna odpowiedź: 19

Więcej: