Na tym zdjęciu znajduje się 16 tygrysów. Czy znajdziesz wszystkie? [ZAGADKA]

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że na tym zdjęciu są 2 duże i 2 małe koty. Nic bardziej mylnego. Autor zagadki sprytnie ukrył na rysunku jeszcze 12 tygrysów. Każdy szczegół ma znaczenie. One naprawdę mogą być wszędzie.

Ta zagadka zbada Waszą spostrzegawczość. Autor zapewne chciał sprawdzić, czy tylko on ma tak dobrze rozwiniętą wyobraźnię.

Ile tygrysów widzisz na tym zdjęciu?

Dla ułatwienia poniżej publikujemy zdjęcie w większej rozdzielczości.

Przyznajemy, że my także mieliśmy problem ze zidentyfikowaniem kilku tygrysów. Poniżej podajemy rozwiązanie zagadki.

Ile osób jest na tym zdjęciu?

Internauci kochają zagadki, zwłaszcza gdy w grę wchodzą zakamuflowane postaci. Dużą popularność w sieci zdobyła fotografia zrobiona przez francuskich żołnierzy. Okazało się, że mundurowi z Francji to mistrzowie kamuflażu – sprytnie ukryli się pośród górskich skał.

Zagadką stało się także zdjęcie izraelskich sił specjalnych. Pochwalili się w sieci fotografią, na której znajduje się dwóch żołnierzy. Bohaterowie fotografii zapozowali nawet z karabinami, ale i to nie wystarczyło, by zlokalizować ich na pierwszy rzut oka.

Ale nie tylko zdjęcia w górskich krajobrazach, robione w otoczeniu przyrody spędzają sen z powiek internautom. Niektórzy do dziś głowią się nad zdjęciem szwajcarskiej fotografki. Tiziana Vergari pochwaliła się na Instagramie fotografią dziewczyn. Część osób przekonuje, że na zdjęciu są 2 dziewczynki, inni uważają, że 4, a nawet 13. Całemu zamieszaniu winne jest lustro, w które spoglądają sfotografowane dziewczyny.

Znaleźliście wszystkie tygrysy?

Radio ZET/SJ