Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Michał Korościel
Justyna Dżbik, Roman Osica
Marcin Wojciechowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Parodia zdjęcia Beyonce hitem sieci

19.07.2017 11:20

Kiedy Beyonce opublikowała w sieci pierwsze zdjęcie z bliźniętami, świat oszalał. Ta kobieta postanowiła pokazać, jak wygląda taka fotka, kiedy nie jest się gwiazdą, tylko zwykłym człowiekiem. Niespodziewanie ujęcie stało się hitem sieci.

Parodia zdjecia Beyonce

fot. Instagram

Kilka dni temu Beyonce i Jay Z doczekali się kolejnego potomstwa. Na świat przyszły bliźnięta Rumi i Sir. Zapobiegawczy rodzice przed ogłoszeniem imion dla maluchów zastrzegli je, by w przyszłości nie musieli się martwić o problemy z ich marketingowym wykorzystaniem. Potem w sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie piosenkarki z dziećmi. Na fotce, która błyskawicznie obiegła sieć, gwiazda pozuje na trawce z bliźniętami na rękach, otulonymi metrami kolorowego materiału. W tle kwiaty i morze. Zdjęcie wygląda podobnie do tego, którym gwiazdorska para ogłosiła bliźniaczą ciążę Beyonce.

Pomysłowa Irlandka postanowiła odtworzyć tę fotkę, i pokazać, jak wyglądałoby takie zdjęcie, gdyby robiła je "zwykła" kobieta. Sharon Kellaway z Cork ustawiła się w swoim ogrodzie trzymając na rękach dwoje nieco większych już bobasów. Na nogach ma trampki, a zamiast fałd materiału jest kocyk w zwierzątka.

PicMonkey Image

Niespodziewanie fotka zaczęła nieść się po sieci i zyskiwać popularność. Pod zdjęciem pojawiają się komentarze w wielu różnych językach, a sama Sharon przyznaje, ze jest zaskoczona tym zainteresowaniem. Zdradza, że jest fanką Beyonce i po prostu zrobiła zdjęcie dla żartu. Rzeszom wielbicieli gwiazdy jak widać spodobał się ten pomysł.

RadioZET.pl/SA