Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Aktorka filmów dla dorosłych ugryziona przez rekina [WIDEO]

08.05.2017 14:53

Molly Cavalli, znana aktorka filmów dla dorosłych, przeżyła dramatyczny wypadek podczas nagrań – została ugryziona przez rekina.

Aktorka filmów dla dorosłych ugryziona przez rekina [WIDEO]

fot. YouTube

Molly Cavalli przygotowywała filmik dla firmy CamSoda, podczas którego weszła do specjalnej, podwodnej klatki zanurzonej w wodzie. Kobieta była ubrana w zwykły kostium kąpielowy, a klatkę pozbawiono jakichkolwiek zabezpieczeń.

O tragedię było więc nietrudno. Tuż po wejściu do klatki kobietę zaatakował rekin (żarłacz żółty), który ugryzł ją w kostkę. Krew pojawiła się natychmiastowa, a aktorka próbowała wydostać się z wody. Na szczęście na ratunek pospieszyła ekipa filmowa, która w tym czasie płynęła po powierzchni łódką. 

Gwiazda filmów dla dorosłych została natychmiast przewieziona do szpitala, gdzie wszyto jej dwadzieścia szwów. „Nie martwcie się, Molly jest cała i zdrowa. Lekarze musieli założyć jej 20 szwów, ale jest w dobrym nastroju i cieszy się, że szybko wróci do zdrowia” – poinformował w mediach społecznościowych serwis CamSoda, który stworzył koncepcję całego nagrania.

Choć wypadek mógł skończyć się jeszcze większą tragedią, Molly Cavalli nie żałuje, że podjęła wyzwanie. Jak przyznała, była to jedna z najbardziej ekscytujących rzeczy, które przeżyła.

RadioZET.pl/SI