Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Anna Lewandowska straci fanki przez wpis żony Pascala Brodnickiego?

06.06.2017 16:26

Żona Pascala Brodnickiego - Agnieszka Mielczarek, podzieliła się na Instagramie zdjęciem przygotowywanych przez siebie pyszności. Fotka, która już zniknęła z serwisu wywołała falę komentarzy. Internauci uważają, że prezentowany posiłek dietetyczka przygotowała na zamówienie... Anny Lewandowskiej.

Anna Lewandowska nie gotuje sama? fot. Instagram/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska przez swoich fanów uważana jest za prawdziwy autorytet - zarówno w sprawach odżywiania jak i aktywności fizycznej. Na Instagramie często umieszcza zdjęcia przygotowywanych przez siebie posiłków, które zawsze wyglądają apetycznie i przygotowane są z zachowaniem wszystkich zasad zdrowego gotowania. Niestety, teraz wokół trenerki i jej kulinarnych popisów wynikło spore zamieszanie. Wszystko przez wpis żony Pascala Brodnickiego. Agnieszka Mielczarek, specjalistka od diety i żywienia, podzieliła się na Instagramie zdjęciem dania, które właśnie przygotowała, i opatrzyła je komentarzem, z którego wynikało, że jest to catering dla Anny Lewandowskiej.

Choć post bardzo szybko zniknął z serwisu, to jednak internauci jeszcze szybciej zainteresowali się tematem. Zaczęli dociekać, czy Lewandowscy zamawiają do domu gotowe dania.

22

"Wydało się że Anna nie gotuje dla Roberta tylko zamawia" - komentuje pewna internautka w jednym z serwisów. Ktoś inny zastanawia się: "No a co wierzycie ze ona sama to gotuje, ona ma od tego ludzi, którzy gotują, robią zdjęcia a ona jest tylko reklamą".

Agnieszka Mielczarek w wypowiedzi dla serwisu Plotek wyjaśniła, że nie gotuje dla Lewandowskich. Czy wszyscy fani trenerki są co do tego przekonani i czy wpis dietetyczki naprawdę był pomyłką? Sama Ania jeszcze w żaden sposób nie odniosła się do tych "rewelacji".

RadioZET.pl/SA

Oceń