Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ben Affleck i Jennifer Garner rozwodzą się

14.04.2017 12:46

Pogłoski o rozwodzie aktorskiej pary pojawiały się od dłuższego czasu. I Ben, i Jennifer nie ukrywali, że zamierzają się rozstać. Jak to bywa w Hollywood, zapowiadało się na trudne rozstanie. Okazuje się jednak, że małżonkowie właśnie złożyli dokumenty rozwodowe i zamierzają rozwieść się w przyjaznej atmosferze.

Ben Affleck

fot. ons.pl

Jennifer Garner i Ben Affleck byli małżeństwem od 2005 roku. W tym samym roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko - córka Violet, po 4 latach kolejne - Seraphina Rose Elizabeth, a w 2012 roku trzecie - syn Samuel. Niestety, w związku nie układało im się od dłuższego czasu. W 2016 roku rozstali się, choć nie podjęli jeszcze wtedy oficjalnej decyzji o rozwodzie. Mimo to, obydwoje deklarowali, że rozwód mają w planach.

Para aktorów ma na swoim koncie pokaźny majątek, a to zawsze prowadzi do wojny o pieniądze, która ma miejsce podczas rozwodu. Tym bardziej więc zaskoczenie wywołała informacja o tym, że Jennifer i Ben złożyli pozwy rozwodowe o bardzo podobnym brzmieniu. Oznacza to, że warunki rozwodu wcześniej ze sobą ustalili. Do rozprawy pozostało coraz mniej czasu, zatem widać również, że obyło się bez publicznych oskarżeń i "prania brudów".

Jak informuje "Daily Mail", para poprosiła o wspólną opiekę nad dziećmi i cały rozwód chce przeprowadzić bez zatrudniania prawników. Można więc zakładać, że będzie to szybki i pokojowy proces. Wiele aktorskich par mogłoby brać z nich przykład.

RadioZET.pl/Daily Mail/SA