Słuchaj
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Joanna Komolka
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Damian Michałowski
Michał Korościel
Kamila Terpiał , Roman Osica
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Cichopek odsłoniła biust w jacuzzi

13.11.2017 11:11

Katarzyna Cichopek wraz z rodziną udała się na spokojny, relaksujący weekend. Na Instagramie podzieliła się zdjęciem z jacuzzi i polubiło je już prawie 10 tysięcy osób.

Katarzyna Cichopek

fot. ons.pl

Katarzyna Cichopek od czasu kiedy po raz pierwszy pojawiła się na ekranach telewizorów jako Kinga Zduńska w serialu "M jak miłość" przeszła ogromną przemianę. Z wesołej osiemnastolatki z bujną czupryną stała się atrakcyjną kobietą pełną seksapilu. Po swoim udziale w "Tańcu z gwiazdami" dokonała wielkiej metamorfozy - zmieniła fryzurę i zrzuciła nieco kilogramów. Wszystko to zaowocowało jeszcze większą popularnością. Żona Marcina Hakiela chętnie pokazuje w sieci, jak wygląda jej życie, oraz dzieli się swoimi fotkami.

Teraz pokazała zdjęcie ze swojego niedawnego weekendu, który spędziła wraz z rodziną w - jak donoszą internauci - Sierpcu. Czas upłynął pod znakiem relaksu - m.in. w jacuzzi. Na Instagramie aktorki pojawiła się fotka, na której pozuje ona w bikini. Skąpa góra kostiumu eksponuje biust Kasi Cichopek, co natychmiast zostało zauważone przez jej fanów. Tylko w jeden dzień fotkę polubiło prawie 10 tysięcy osób. A tak wypadła na niej Kasia.

Też lubicie takie weekendowe wypady?

Zagłosuj

Lubisz jeździć na weekendowe wypady?

RadioZET.pl/SA