Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ed Sheeran zrobił sobie tatuaż z błędem. Miał być tytuł piosenki

19.04.2017 14:37

O tym, że Ed Sheeran jest wielkim fanem tatuaży, nikogo nie trzeba przekonywać. Brytyjczyk ma na ciele kilkadziesiąt obrazków i cały czas powiększa "kolekcję". Niestety, najnowszy nabytek Eda wymaga poprawki. Miał być tytuł jego piosenki, a wyszło jak zaproszenie na grilla w Galway...

Ed Sheeran

fot. AP/EAST NEWS

Podobno Ed Sheeran ma już około 60 tatuaży. Co pewien czas sprawia sobie nowy i chwali się nim swoim fanom. Tym razem postanowił wytatuować sobie tytuł jednego z utworów, które znalazły się na jego najnowszej płycie: "Galway Girl".

Teledysk do kawałka, który ma być kolejnym singlem z albumu, powstał całkiem niedawno, a kręcono go w Galway w Irlandii. W klipie pojawiła się irlandzka aktorka - Saoirse Ronan. To właśnie ona jest podobno winna całego zamieszania z tatuażem Eda. Muzyk oskarża ją, że to przez jej głupi żart zamiast tytułu utworu wytatuowany został zwrot... "Galway Grill".

Ed chciał, by w klipie było ujecie, na którym Saoirse pisze na jego ramieniu wspomniany tytuł. Ona najwyraźniej chciała sobie zrobić mały żart i celowo przekręciła jeden z wyrazów. Niestety, muzyk - nie zdając sobie sprawy z tej literówki - postanowił szybko utrwalić napis i przekształcić na prawdziwy tatuaż... Kiedy się zorientował było już za późno. O całej sytuacji opowiedział w trakcie jednego z niedawnych koncertów.

- Kiedy kręciliśmy klip, chciałem wytatuować sobie napis "Galway Girl", stworzony ręką Saoirse. Naprawdę brzmi to jednak "Galway Grill". G-R-I-L-L. Zrobiła sobie ze mnie niezłe jaja - powiedział, i dodał: - Nikomu o tym jeszcze nie mówiłem. Właściwie to jestem z niej dumny, bo to coś, co pewnie sam bym zrobił.

No cóż - nie ma to jak nieudany tatuaż. Na szczęście Sheeran przyznał, że ten nie jest zbyt widoczny.

RadioZET.pl/Metro/Mirror/SA