Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Marcin Wojciechowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Edyta Górniak chce zaśpiewać z Robertem Lewandowskim?

10.05.2017 11:05

Kiedy Robert Lewandowski i jego żona Ania zostali rodzicami, fani, znajomi oraz gwiazdy i celebryci zaczęli składać im gratulacje. Z życzeniami pospieszyła też Edyta Górniak. Niespodziewanie piosenkarka zapytana została o to, czy chciałaby zaśpiewać z Robertem. Co powiedziałaby na taki duet?

Edyta Górniak Robert Lewandowski

fot. ons.pl

Edyta Górniak wyznała, że darzy ogromną sympatią Anię i Roberta Lewandowskich. W rozmowie z "Super Expressem" gwiazda złożyła świeżo upieczonym rodzicom gratulacje i przyznała, że jej syn jest wielkim fanem Roberta. Dodała, że bardzo chętnie poznałaby Anię i razem z nią poćwiczyła. Niespodziewanie zapytana została o to, co by powiedziała na wokalny duet z piłkarzem. Odpowiedziała, że to całkiem możliwe!

- Wspólny duet z Robertem? Myślę, że to jest całkiem możliwe. Jestem przekonana, że Robert lepiej by sobie poradził w studiu przed mikrofonem z moją pomocą niż ja na boisku z jego pomocą. Allan już dziś nie szaleje tak za piłką nożną jak kiedyś. Dziś zdecydowanie wolałby wyprodukować piosenkę dla Roberta - informuje SE.pl.

Choć Edyta nie wyklucza zaśpiewania z najpopularniejszym polskim piłkarzem, to jednak nam wydaje się to mało prawdopodobne. Ale kto wie? W jakiej piosence byście ich widzieli?

RadioZET.pl/SE.pl/SA