Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Edyta Górniak zakochana! Jej nową miłością jest Amerykanin

29.06.2017 12:11

Piosenkarka Edyta Górniak od rozwodu z Dariuszem Kupą nie miała szczęścia w miłości. Kilkakrotnie próbowała stworzyć z kimś związek, ale bezskutecznie. Teraz znów jest zakochana, a jej nowym mężczyzną jest młodszy o 9 lat Amerykanin.

Edyta Górniak fot. Instagram

Kiedy piosenkarka opublikowała w sieci zdjęcie z tajemniczym mężczyzną od razu pojawiły się pytania o to, kim on jest. Magazyn "Viva", powołując się na nieznane źródło z otoczenia Edyty, zdradził, że jest to Amerykanin. Podobno mężczyzna ma 35 lat, jest zatem 9 lat młodszy niż piosenkarka. Jak widać, ta nieznaczna różnica wieku nie ma dla nich znaczenia, bo świetnie się czują. Na zdjęciach z Instagram Stories Edyta i jej nowy partner są przytuleni, a krótki podpis "Safely" mówi wprost, że diwa wreszcie znalazła osobę, przy której czuje się bezpieczna.

Jak z kolei informuje "Fakt", to nie była miłość od pierwszego wejrzenia. Edyta i jej obecny partner poznali się już jakiś czas temu, kiedy piosenkarka była jeszcze związana z kimś innym. Po rozstaniu wreszcie zwróciła na niego uwagę i dziś jest szaleńczo zakochana.

Trzymamy kciuki za rozwój nowego związku Edyty Górniak i życzymy jej wszystkiego dobrego.

RadioZET.pl/SA

Oceń