Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Gwiazda „Na Wspólnej" urodziła

04.04.2017 08:30

Anna Kerth, znana między innymi z serialu „Na Wspólnej", urodziła swoje pierwsze dziecko. Szczęśliwą nowiną podzieliła się w mediach społecznościowych.

Gwiazda „Na Wspólnej" urodziła fot. Instagram

Anna Kerth urodziła synka

Anna Kerth długo nie potwierdzała informacji o ciąży. Z czasem jednak coraz trudniej było jej ukrywać powiększający się brzuszek. Dziś aktorka jest już szczęśliwą mamą. Radosną nowiną pochwaliła się na Instagramie.

– Dziś z wielką radością chcę dać Wam znać, że niedawno na świat przyszedł mój syn. Nie pytajcie o więcej - wszystko w swoim czasie… Są pytania, które na etapie ciąży, a także chwilę po, mogą być, delikatnie mówiąc, denerwujące. Zwalcie na hormony albo co tam chcecie. Kto ma wiedzieć, ten wie i na ogół są to osoby z najbliższego grona, bo w końcu to oni zawsze byli, są i będą, a ich klik w postaci „bycia” mam zawsze. Wprawni obserwatorzy też już się domyślili, więc za trzymanie kciuków, a teraz gratulacje - SERDECZNE DZIĘKI!  – napisała aktorka. 

Ojcem dziecka jest mąż aktorki – Michał Gosiewski. Para wzięła bajeczny ślub w sierpniu 2015 roku. Świeżo upieczonym rodzicom gratulujemy!

RadioZET.pl/SI

Oceń