Słuchaj
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Łukasz Konarski
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Michał Korościel
Kamila Terpiał , Roman Osica
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Justyna Steczkowska nie będzie już twarzą znanej marki?

09.06.2017 16:06

Justyna Steczkowska od lat była twarzą popularnej marki Gatta. W mediach pojawiły się właśnie informacje o tym, że producent zerwał z piosenkarką współpracę. Czy to prawda?

Justyna Steczkowska

fot. ons.pl

Niedawno piosenkarka ogłosiła, że ona i jej mąż są w separacji. W serwisach plotkarskich pojawiły się nawet informacje, że jednym z powodów pogorszenia relacji pomiędzy Steczkowską a jej mężem Maciejem Myszkowskim, jest 27-letni menedżer, z którym artystka współpracuje od roku. Jak poinformował "Fakt" problemy w życiu prywatnym przeniosły się także na życie zawodowe i zaowocowały zerwaniem kontraktu Gatty ze Steczkowską. "Fakt", powołując się na nieznaną osobę z branży reklamowej, poinformował, że trwają poszukiwania nowej "ambasadorki" marki.

Serwis Plotek w rozmowie z przedstawicielami marki Gatta ustalił, że doniesienia o zerwaniu współpracy pomiędzy producentem a Justyną Steczkowską nie są prawdziwe.

"Justyna Steczkowska ambasadorką marki Gatta została ponownie 2 lata temu i jest nią nadal. Materiały z Justyną Steczkowską będą emitowane do momentu, do którego pozwala nam na to kontrakt z piosenkarką – ze względu na charakteryzującą się dużą konkurencyjnością branżę, w której działa marka Gatta, nie możemy zdradzać szczegółów naszych kontraktów i planów marketingowych" - powiedziała przedstawicielka z biura prasowego marki

RadioZET.pl/Fakt/Plotek/SA