Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Małgorzata Kożuchowska bohaterką przeboju disco polo

05.04.2017 16:43

Małgorzata Kożuchowska stała się bohaterką przeboju disco polo. Zespół Fan-Tastic napisał o niej piosenkę, w której wychwala jej zalety. Co na to gwiazda?

Małgorzata Kożuchowska w piosence disco-polo fot. ons.pl

"Taka mała, taka słodka, jak puszysta mała kotka. Tak niewinna i zmysłowa, taka całkiem wyjątkowa. Zawsze marzyła mi się dziewczyna. Taka urocza jak cud malina. Tak zjawiskowa i taka boska -jak Kożuchowska" - zaczyna się piosenka na cześć Małgorzaty Kożuchowskiej.

1

Utwór miał swoją premierę w sieci 23 marca i od razu powstał do niego teledysk, w którym wykorzystane zostały zdjęcia aktorki. Artystka wyraziła na to zgodę, bo - jak przyznał wokalista zespołu Fan-Tastic, Darek Lemański - utwór bardzo jej się spodobał. W wypowiedzi dla Super Expressu autor piosenki przyznaje, że zdecydował się nagrać kawałek, bo Małgorzata Kożuchowska go zainspirowała swoim pięknem. "To nie jest tak, że wziąłem najpopularniejszą aktorkę na tapetę i zrobiłem o niej piosenkę. Jak każdy facet, doceniam wdzięk kobiet, a pani Małgorzata jest piękną kobietą. Podziałała na moje zmysły i stała się moją muzą" - powiedział.

Chcecie przekonać się, jak brzmi ta piosenka? Oto ona.

Co ciekawe, kilkanaście dni po premierze piosenki zespół Fan-Tastic został zaproszony do telewizji śniadaniowej TVN  i tam zaprezentował swój hit szerszej publiczności. Póki co, z komentarzy w sieci wynika, że odbiorcy nie wpadli w zachwyt. A może zanosi się na hit na miarę Niecika?

RadioZET.pl/SE/SA

Oceń