Teraz gramy

Pamiętasz Magdę z "Koła Fortuny"? Tak dziś wygląda

10.04.2017 14:03

Magda Masny lata temu była gwiazdą "Koła Fortuny". Teraz, po latach przerwy, znów pojawiła się w telewizji. Tym razem już nie w tej samej roli, co w programie Wojciecha Pijanowskiego. Jak dziś wygląda i ile ma lat?

Magda Masny fot. screen

Magdalena Masny to modelka, urodzona w 1969 roku, która od 1992 roku występowała jako hostessa w bijącym w Polsce rekordy popularności programie "Koło Fortuny". Kto nie pamięta słynnego powiedzonka: "Magda, pocałuj pana"? Padło ono właśnie w "Kole Fortuny", gdzie Wojciech Pijanowski był prowadzącym, a Masny odwracała odgadywane przez uczestników litery. W turnieju występowała do 1998 roku, a potem zajęła się działaniami z zakresu public relations. Przez pewien czas pracowała też w gdyńskiej telewizji Tele-Pop. Ponad 10 lat temu zaczęła zajmować się polityką, ale nie zrobiła tu zbyt wielkiej kariery. Zdecydowanie bardziej zamiast z tych ostatnich działań, kojarzyć ją będziemy właśnie z "Koła Fortuny".

Jak dziś wygląda Magda Masny? 47-letnia dziś była modelka po latach przerwy znów pojawiła się w telewizji. W programie "Kocham Cię, Polsko!", gdzie dołączyła do drużyny Tomasza Kammela i obok Łukasza Nowickiego oraz Karola Strasburgera walczyła z drużyną Antka Królikowskiego. Podczas gry spisała się na medal. Pamiętacie słynną Magdę z "Koła Fortuny"?

2
Zagłosuj

Oglądałeś/oglądałaś "Koło Fortuny"?

RadioZET.pl.SA

Oceń