Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Pamiętasz Magdę z "Koła Fortuny"? Tak dziś wygląda

10.04.2017 14:03

Magda Masny lata temu była gwiazdą "Koła Fortuny". Teraz, po latach przerwy, znów pojawiła się w telewizji. Tym razem już nie w tej samej roli, co w programie Wojciecha Pijanowskiego. Jak dziś wygląda i ile ma lat?

Magda Masny

fot. screen

Magdalena Masny to modelka, urodzona w 1969 roku, która od 1992 roku występowała jako hostessa w bijącym w Polsce rekordy popularności programie "Koło Fortuny". Kto nie pamięta słynnego powiedzonka: "Magda, pocałuj pana"? Padło ono właśnie w "Kole Fortuny", gdzie Wojciech Pijanowski był prowadzącym, a Masny odwracała odgadywane przez uczestników litery. W turnieju występowała do 1998 roku, a potem zajęła się działaniami z zakresu public relations. Przez pewien czas pracowała też w gdyńskiej telewizji Tele-Pop. Ponad 10 lat temu zaczęła zajmować się polityką, ale nie zrobiła tu zbyt wielkiej kariery. Zdecydowanie bardziej zamiast z tych ostatnich działań, kojarzyć ją będziemy właśnie z "Koła Fortuny".

Jak dziś wygląda Magda Masny? 47-letnia dziś była modelka po latach przerwy znów pojawiła się w telewizji. W programie "Kocham Cię, Polsko!", gdzie dołączyła do drużyny Tomasza Kammela i obok Łukasza Nowickiego oraz Karola Strasburgera walczyła z drużyną Antka Królikowskiego. Podczas gry spisała się na medal. Pamiętacie słynną Magdę z "Koła Fortuny"?

2
Zagłosuj

Oglądałeś/oglądałaś "Koło Fortuny"?

RadioZET.pl.SA