Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Paweł Deląg jest w Rosji wielką gwiazdą i zarabia miliony

13.04.2017 13:00

Paweł Deląg od kilku już lat nie pojawił się w żadnej większej polskiej produkcji. Choć można zobaczyć go w roli Wiktora w serialu "Przyjaciółki", to jednak nie w Polsce, a w Rosji, jest w tej chwili wielką gwiazdą.

Paweł Deląg

fot. ons.pl

Wydawać się może, że Paweł Deląg swoje najlepsze czasy w rodzimej kinematografii ma za sobą. Jak sam przyznaje, w Polsce od kilku lat nie dostał żadnej ciekawej propozycji, choć niedawno premierę miał film "Wszystko albo nic" z jego udziałem. Pojawia się też w roli Wiktora w serialu "Przyjaciółki", ale większość czasu spędza na planie w Rosji. Podobno przez 6 ostatnich lat zagrał tam aż 30 ról, które przyniosły mu dwa miliony złotych. Oprócz tego, gwiazdor zyskał na Wschodzie dużą rozpoznawalność i urósł do miana prawdziwej gwiazdy. Jak twierdzi, w sezonie dostaje tam kilkanaście propozycji.

W jednym z wywiadów, których Paweł Deląg udzielił w 2013 roku, przyznał, że nie chce być uzależniony od polskich producentów. I to chyba mu się udało, bo na takie zarobki w Polsce prawdopodobnie nie mógłby liczyć.

RadioZET.pl/SA