Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Mateusz Ptaszyński
Damian Michałowski
Kamila Terpiał , Roman Osica
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Weronika Rosati urodzi w Los Angeles. Zapłaci za to krocie

30.11.2017 12:58

Aktorka Weronika Rosati przygotowuje się na przyjście na świat swojego pierwszego dziecka. Gwiazda zamierza urodzić w słynnym szpitalu celebrytów w USA.

Weronika Rosati fot. ons.pl

Weronika Rosati jest już w zaawansowanej ciąży, dlatego przygotowania do porodu idą pełną parą. Gwiazda zdecydowała, że jej dziecko przyjdzie na świat w luksusowej klinice w USA. Trzypokojowy apartament wyposażony w wannę z hydromasażem, z kosmetyczką czy fryzjerem dostępnymi na zawołanie - to nie jedyne luksusy, jakie czekają na celebrytkę w szpitalu Cedars-Sinai Medical Cente, znanym często jako "szpital gwiazd". To tu rodziły m.in. Alicja Bachleda-Curuś, Jessica Simpson, Kourtney Kardashian, Victoria Beckham, Kate Hudson czy Penelope Cruz. Jak widać, polska aktorka chce dołączyć do tego grona i gotowa jest za to zapłacić niemałą sumkę: około 20 tysięcy dolarów. Obecnie to około 70 tysięcy złotych.

Suma ta dla wielu Polaków jest zawrotna - zwłaszcza że, co pokazał ostatni raport GUS, najczęściej wypłacana pensja w naszym kraju to nieco ponad 1500 zł. Na szczęście Rosati nie musi się martwić o środki i oprócz tego - jak informuje Super Express - zamierza starać się o pokrycie części wydatków z ubezpieczenia zdrowotnego związku aktorów SAG. Może to być nawet 2/3 wszystkich kosztów.

RadioZET.pl/SE/SA

Oceń