Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Marcin Wojciechowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Zdenerwowana Gessler pisze prawdę o „Kuchennych Rewolucjach"

08.05.2017 08:45

Udział w programie „Kuchenne rewolucje" jest płatny? Wyprowadzona z równowagi Magda Gessler postanowiła odpowiedzieć na krzywdzące ją plotki.

Zdenerwowana Gessler pisze prawdę o „Kuchennych Rewolucjach"

fot. ons.pl

„Kuchenne Rewolucje" to jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych formatów TVN. Widzowie uwielbiają oglądać metamorfozy restauracji, choć i tak najbardziej interesujące są ludzkie historie, które pokazują, jaka Polska jest w pigułce.

„Kuchenne Rewolucje" są programem, w którym uczestnicy płacą za to, że ich restaurację zmieni Magda Gessler razem z ekipą? Takie plotki pojawiły się już jakiś czas temu. Przy okazji 200. odcinka, który właśnie miał swoją premierę, znana restauratorka postanowiła ustosunkować się do tych informacji i zamieściła na Facebooku długi wpis.

- Koniec z kretyńskimi krzywdzącymi plotami, koniec! Kochani, ponieważ ciągle pojawiają się informacje nieprawdziwe, że udział w „Kuchennych rewolucjach" jest płatny chcę to zdementować! Po raz setny! - pisze. - Kto ponosi koszty udziału w programie? Odpowiadam - udział w programie jest bezpłatny. Kropka. Ci którzy nie wierzą niech się zgłoszą - napisała restauratorka w mediach społecznościowych.

Teraz wiadomo już, że nie trzeba ponosić żadnych kosztów, by wziąć udział w programie TVN.

Jak wziąć udział w programie? W zgłoszeniu, które należy wysłać mailowo do telewizji, powinny się znaleźć dane: nazwa restauracji, adres, telefon oraz krótki opis historii swojej i swojej restauracji. Zdjęcia i link do strony restauracji mile widziane!

RadioZET.pl/SI