Buty Lewandowskiego hitem sieci. Komentuje je cała Polska

Po kim jak po kim, ale po Robercie Lewandowskim chyba nikt się tego nie spodziewał. Choć polski napastnik udowadniał już wiele razy, że potrafi zadać szyku i w garniturze i pod krawatem, na co dzień preferuje raczej wygodny, niezobowiązujący styl. Tym razem postanowił jednak nieco zaszaleć z obuwiem. Czyżby pozazdrościł Grzegorzowi Krychowiakowi?

Po emocjonującym piłkarskim sezonie Robert Lewandowski postanowił zabrać żonę Anię na zasłużony odpoczynek. Para zdecydowała się spędzić rajski urlop na greckiej wyspie Myskonos. Kapitan reprezentacji Polski razem z ukochaną korzystają z promieni słonecznych i ładują akumulatory na następny sezon.

Oboje nie tracą kontaktu z fanami i wrzucają do sieci zdjęcia z urlopu. Lewandowski zamieścił właśnie na Instagramie fotki, która niejednego jego fana wprawiła w osłupienie. Napastnik Bayernu Monachium  pozuje na nich w białych szortach i czarnej polówce. Największe wrażenie na komentujących zrobiły jednak mokasyny strzelca bramki w meczu z Portugalią. Fani śmieją się wręcz, że Lewandowski pozazdrościł Krychowiakowi i sam postanowił zacząć chodzić w modnych (włoskich!) mokasynach. Czy tak było w rzeczywistości? Tego nie wiemy, ale czekamy na kolejne obłędne stylizacje.

Radio ZET/SI