Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Okrutny żart rodem z horroru omal nie przyprawił klientów sklepu o zawał

25.01.2017 14:42

Tego okrutnego żartu nie spodziewał się żaden z klientów sklepu, pojawiających się w wyjątkowym filmiku zrealizowanym przez Paramount Pictures. Tuż przed premierą horroru "Rings" wytwórnia postanowiłai wkręcić ludzi, że Samara Morgan jest tuż obok... Reakcje przerażonych ludzi są zaskakujące.

Okrutny żart rodem z horroru omal nie przyprawił klientów sklepu o zawał

fot. Samara Morgan ożyła w sklepie

Trudno wyobrazić sobie podobną sytuację: idziesz do sklepu, by pooglądać telewizory, prosisz sprzedawcę o pomoc w wyborze modelu, a kiedy ten zostawia Cię samego, tylko na momencik, dzieje się coś niespodziewanego - z telewizora wychodzi jedna z najstraszniejszych postaci, które widziałeś wcześniej w horrorze! Właśnie taki żart tuż przed promocją filmu "Rings" wymyśliła wytwórnia Paramount Pictures. W specjalnym pomieszczeniu ukrytym za jednym z telewizorów na sklepowej wystawie schowała się osoba wcielająca się w rolę przerażającej Samary Morgan z horroru "The Ring".

Klienci słuchają rad sprzedawcy, kiedy niepostrzeżenie okazuje się, że z telewizora wychodzi mrożąca krew w żyłach postać...

Reakcje ludzi pokazują, że dali się wkręcić. Pod filmem na YouTube pojawiają się zaskakujące komentarze. "To właśnie powód, dla którego już do końca życia będę kupować w sklepach internetowych" - pisze internautka. A co Wy byście zrobili w podobnej sytuacji?

Premiera filmu "Rings" zaplanowana jest na 3 lutego.

RadioZET.pl/AS