Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Scarlett Johansson i Romain Dauriac: rozwód po 2 latach małżeństwa

26.01.2017 11:51

Rozwód Scarlett Johansson i Romaina Dauriaca po zaledwie dwóch latach małżeństwa to spore zaskoczenie dla fanów aktorki. Okazuje się, że para była w separacji już od miesięcy, a kilka dni temu aktorka pojawiła się publicznie bez obrączki na palcu.

Scarlett Johansson i Romain Dauriac: rozwód po 2 latach małżeństwa

fot. Scarlett Johansson

Scarlett Johansson i Romain Dauriak pobrali się w tajemnicy jesienią 2014 roku, wkrótce po przyjściu na świat ich córki Rose. Scarlett była bardzo zauroczona swoim nowym mężem. W jednym z wywiadów przyznała, że najbardziej pociąga ją mózg Romaina. Choć aktorka dba o to, by informacje o jej życiu prywatnym nie wyciekały do mediów, to i tak od pewnego czasu pojawiały się pogłoski o jej małżeńskich problemach. Wiadomo było, że para się nie dogaduje i już ponad pół roku temu zdecydowała się na separację. Mimo to Johansson i Dauriak wielokrotnie jeszcze widywani byli razem. W październiku przybyli do Paryża, gdzie otworzyli swój sklepik z popcornem. Scarlett wyglądała wtedy na bardzo radosną i zadowoloną. W swoim sklepiku pojawiali się razem jeszcze w grudniu.

Teraz jednak gruchnęły informacje o tym, że para się rozwiodła, a jednym z dowodów na to jest brak obrączki na palcu Scarlett, o czym poinformowały amerykańskie media.

Wygląda na to, że drugie małżeństwo Johansson przechodzi do historii, trwając niemal tak samo długo, co poprzednie. Przypomnijmy, że w 2008 roku aktorka wyszła za mąż za aktora Ryana Reynoldsa, z którym rozwiodła się w 2011 roku.

RadioZET.pl/SA