Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sztuka kochania: zwiastun 18+. Sceny seksu z filmu

26.01.2017 16:42

Wkrótce w kinach pojawi się film o życiu pierwszej polskiej seksuolożki Michaliny Wisłockiej - "Sztuka kochania". Niedawno pojawił się zwiastun produkcji w wersji 18+.

Sztuka kochania: zwiastun 18+. Sceny seksu z filmu

fot. Sztuka kochania

„Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej", czyli film o losach pierwszej polskiej seksuolożki, już 27 stycznia trafi do kin. Produkcja ta cieszy się dużym zainteresowaniem i prawdopodobnie przyciągnie do kin wielu Polaków. "Sztuka kochania" pokazać ma życie Wisłockiej i ukazać, co doprowadziło ją do napisania pierwszego polskiego podręcznika seksuologii. Jak wiadomo, w filmie nie zabraknie scen erotycznych. Już jakiś czas temu reżyserka filmu, Maria Sadowska, zapowiedziała, że spodziewać się możemy "pełnokrwistego seksu". Erotycznych scen w "Sztuce kochania" będzie aż 16, a ich skrawek ukazuje opublikowany właśnie zwiastun.

"Sztuka kochania" opowiada o trudnościach, z jakimi musiała się borykać Michalina Wisłocka, by dotrzeć do celu i wydać swoje dzieło, od którego tytułu pochodzi właśnie tytuł filmu. Podręcznik „Sztuka kochania" napisany został już pod koniec lat 60., ale wydano go dopiero w 1976 roku. Książka cieszyła się ogromny zainteresowaniem i odniosła prawdziwy sukces. W Polsce sprzedano ponad siedem milionów egzemplarzy. Teraz będziemy mieli szansę zobaczyć film o autorce przełomowego polskiego podręcznika seksuologii.

Wybieracie się na "Sztukę kochania"?

RadioZET.pl/AS