Fiat zaprezentował Pandę po modernizacjach

Włosi wzięli na warsztat Pandę. Auto po modernizacjach ma stanowić jeszcze poważniejszą propozycję na rynku miejskich samochodów.

Pod względem stylistycznym wiele się nie zmieniło. Za to zmiany objęły głównie wnętrze oraz wyposażenie opcjonalne. Przyszli klienci będą mogli zdecydować się na dwa nowe kolory – pastelowy czerwony Amore Red lub metaliczny szary Colosseo Grey. Do tego model uzupełnić można o aluminiowe obręcze w nowym kroju.

Fiat zdecydował się na zmianę grafiki komputera pokładowego – w parze z nowocześniejszym designem idzie funkcjonalność. Zdaniem producenta pasażerom będzie łatwiej odczytać wszelkie wskazania. Nowe są również fotele, które mogą zostać skonfigurowane w niedostępnych dotychczas kolorach, niezależnie od poziomu wyposażenia.

Taka sama pozostała za to przestrzeń we wnętrzu. Włosi twierdzą, że Panda wciąż jest w stanie pomieścić 5 osób na pokładzie i przewieźć 225 litrów bagażu, co jest jednym z najlepszych wyników w klasie.

System multimedialny

Miejski model Fiata po liftingu korzysta z unowocześnionego systemu multimedialnego Uconnect, który umożliwia wyświetlanie poszczególnych danych na telefonie za pomocą dedykowanej aplikacji, oferując ponadto łączność Bluetooth, wejście USB oraz AUX.

Silniki

Gama silnikowa pozostała ta sama. Klienci do wyboru mają 1,2-litrową jednostkę, która może współpracować z instalacją LPG, silnik 0,9 Twinair w trzech wariantach mocy – 65, 85 i 90 KM – oraz 95-konnego turbodiesla o pojemności 1,3 litra.

Więcej: