T-Mobile rozdaje iPhone’y 7! Ale jest haczyk

Najnowszy iPhone zupełnie za darmo – taką promocję dla swoich klientów przygotował operator T-Mobile. Oferta nie jest jednak przeznaczona dla wszystkich – będą mogli z niej skorzystać tylko wybrani.

W tym roku operator T-Mobile, dawniej działający jako Era, obchodzi 20-lecie istnienia. Z tej okazji wszyscy klienci, którzy podpisali umowę w pierwszym dniu funkcjonowania sieci, czyli 16 września 1996 roku, i aż do dzisiaj nie zmienili operatora otrzymają za darmo iPhone’a 7.

Jak ujawnia firma, chodzi o 53 osoby. Pracownicy T-Mobile będą się z nimi kontaktować w sprawie przekazania smartfona.  Operator wyjaśnia, że najnowszy iPhone ma być formą podziękowania za wierność marce.

iPhone 7 będzie w Polsce oficjalnie dostępny od najbliższego piątku. Ceny urządzenia dla klientów indywidualnych zaczynają się od ok. 3,3 tys. zł.

Operator podał, że w ciągu ostatnich 20 lat jego klienci rozmawiali przez komórki przez ponad 170 mld minut, czyli ok. 330 tys. lat. Wysłali również SMS-y o łącznej długości przekraczającej 483 mln egzemplarzy Biblii.

Radio ZET/MW

Więcej: