Opel Cascada Supreme – specjalna edycja

GM zdecydowało się na modernizację sprzedawanego w Europie kabrioletu – Opla Cascady. Auto ma lepiej spisywać się jako pojazd do codziennego użytku, nawet w okresie zimowym.

Pojazd będzie dostępny w nowych kolorach nadwozia – czarny „Black Meet Kettle”, czerwony „Pull Me Over Red”, biały „Summit White”. Niezależnie od wyboru, każda Cascada Supreme ma się wyróżniać osłoną chłodnicy wykończoną czarnym lakierem, lusterkami zewnętrznymi w tym samym kolorze oraz 20-calowy felgami dwukolorowymi.

Opel chcąc wyróżnić jeszcze bardziej ten samochód na tle bazowego odpowiednika, zdecydował się na pokolorowanie listwy znajdującej się na klapie bagażnika na wysokości logo na kolor nadwozia.

We wnętrzu znajdziemy czerwone przeszycia między innymi na desce rozdzielczej, trójramiennej, wielofunkcyjnej kierownicy, drążku skrzyni biegów, a także drzwiach. Nici kontrastują z czarnym kolorem elementów wykończonych głównie skórą i plastikiem.

Opel Cascada Supereme zadebiutuje na zbliżających się targach motoryzacyjnych Paris Motor Show 2016. Do salonów w Europie trafi w listopadzie tego samego roku. Niestety producent nie ujawnił ile będzie kosztować.

Na stanowisku niemieckiego producenta znajdziemy również w pełni elektryczną Amperę-e, będącą odpowiednikiem sprzedawanego w USA Chevroleta Bolta.

Więcej: