The Crew za darmo – kiedy, jak i skąd pobrać darmową grę Ubisoftu?

Kolejna gra od Ubisoftu za darmo do pobrania online - The Crew. Firma zrobiła graczom wielką niespodziankę i zapowiedziała udostępnienie stosunkowo nowej gry - i to tuż przed wydaniem rozszerzenia.

"The Crew" online do pobrania dostępne będzie już od 14 września. W ten sposób Ubisoft kontynuuje świętowanie 30. lat swojego istnienia. Z powodu tej okrągłej rocznicy znany producent postanowił co miesiąc udostępniać graczom jakiś tytuł. Wcześniej były m.in. "Splinter Cell" i "Prince Of Persia", które mają już ponad 10 lat. Jak widać Ubisoft postanowił dać fanom coś znacznie nowszego. Po udostępnieniu "Rayman Origins" z 2011 roku przyszedł czas na "The Crew", grę studia Ivory Tower, wydaną dwa lata temu, zatem stosunkowo nową - w porównaniu do poprzednio udostępnionych tytułów.

"The Crew" za darmo do pobrania – skąd, kiedy, jak pobrać?

Co trzeba zrobić, by móc pobrać darmowo The Crew? Zdobycie bezpłatnej gry wymaga jedynie zalogowania się na stronę Ubisoftu i zadeklarowania dołączenia jej do swojego konta. Produkcja będzie dostępna za darmo przez miesiąc, począwszy od 14 września. To rewelacyjna niespodzianka, szczególnie że już za kilka tygodniu wyjść ma rozszerzenie "The Crew" – "Calling All Units".

Gra dostępna będzie niestety tylko na PC.

"The Crew" – wymagania minimalne na PC

  • Procesor: Intel Core 2 Quad Q9300 2.5GHz / AMD Athlon II X4 620 lub lepszy
  • Karta Graficzna: Nvidia GeForce GTX 260 / ATI Radeon 4770 (512MB) lub lepsza
  • DirectX: wersja 10.0
  • RAM: 4 GB pamięci RAM
  • Miejsce na Dysku: 20 GB
  • System operacyjny: Win 7 64

Szczegółowe wymagania sprzętowe – minimalne i zalecane i optymalne znaleźć można m.in. na support.ubi.com.

Kto z Was już zaciera ręce na darmowe "The Crew"?

Więcej: