Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Telekamery 2017: transmisja w telewizji niedostępna

30.01.2017 11:36

Transmisja Telekamer 2017 w telewizji na kanałach TVP nie będzie dostępna. Tradycyjnie wręczenie nagród oglądać można było na antenie Telewizji Polskiej. Niestety, tym razem będzie inaczej. Gdzie zatem oglądać galę Telekamer?

Telekamery 2017: transmisja w telewizji niedostępna

fot. Telekamery 2017

O której i gdzie oglądać transmisję Telekamer 2017? - zastanawiają się widzowie, którzy od lat już śledzą prestiżowy konkurs Tele Tygodnia. Niestety, okazuje się, że w tym roku będą musieli obejść się smakiem. Na swoim fanpage'u na Facebooku organizatorzy plebiscytu wyrazili smutek z tego powodu, że wydarzenia nie będzie można oglądać w TV.

 

Transmisji Telekamer w TV nie będzie. Fani komentują

Każdego roku wręczenie Telekamer cieszyło się wielkim zainteresowaniem widzów. Do tej pory, w blisko 20-letniej historii konkursu, uroczysta gala nie była transmitowana w TV tylko kilka razy - w latach 2012-2014. Wygląda na to, że i tym razem tak będzie. Fani nie kryją swojego rozczarowania tym faktem. Na Facebooku Tele Tygodnia pojawiają się komentarze, w których wyrażają niezadowolenie.

"Przykro, bo wysłałam smsy na swoich ulubieńców, a nawet nie będę mogła nigdzie tego obejrzeć... na drugi raz będę mądrzejsza" - pisze jedna z komentujących.

Swoje zdanie przedstawić postanowili także organizatorzy Telekamer:

"Nawet nie macie pojęcia jak nam przykro, że w tym roku nie ma transmisji. Nie jest to niestety w żaden sposób zależne od redakcji. Postanowiliśmy jednak, że Plebiscyt będzie trwał nadal - właśnie po to, aby nagrodzić najbardziej lubianych telewizyjnych twórców" - wyjaśnia na Facebooku Tele Tydzień.

O której i gdzie oglądać Telekamery 2017?

Jak informują organizatorzy, choć nie będzie transmisji w telewizji ani na żywo online, to jednak w internecie, na Facebooku Tele Tygodnia, na bieżąco pojawiać się będą materiały z gali.

"Na bieżąco będziemy informować kto zdobył nagrodę. Postaramy się aby były zdjęcia i video - na miejscu będzie nasz wysłannik z FB" - napisano na Facebooku.

Gala rozpoczyna się o 19.30 w poniedziałek 30 stycznia, a odbędzie się w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie. Prowadzącymi będą Agnieszka Cegielska i Artur Orzech. O prestiżową statuetkę walczyć będą m.in. Małgorzata Kożuchowska, Barbara Kurdej-Szatan, Anita Sokołowska, Wojciech Zieliński, Cezary Żak czy Michał Żebrowski.

Telekamery 2017: nominacje i nominowani

RadioZET.pl/SA