Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ucho Prezesa 12: cały odcinek online [WIDEO]

10.04.2017 08:23

„Ucho Prezesa 12" jest już dostępne na YouTube. Tym razem na Nowogrodzkiej zjawia się minister Witold Waszczykowski, a to – jak się okazuje – nie zwiastuje niczego dobrego.

Ucho Prezesa 12: cały odcinek online [WIDEO]

fot. YouTube/Ucho Prezesa

Ucho Prezesa 12: Witold Waszczykowski w gabinecie

Co pan tak na mnie patrzy jak jeleń w reflektor? – pyta prezes Kaczyński swojego gościa, ministra spraw zagranicznych, Witolda Waszczykowskiego. - Bo... to znaczy... ja mówiłem, że to się nie uda, ale pan kazał – odpowiada. – Co się niby nie uda? – dopytuje zaskoczonego Waszczykowskiego prezes. - No w tej Brukseli. Niestety nic się tak raczej nie udało - mówi Waszczykowski. – Właśnie wręcz przeciwnie. Wszystko się udało... – stwierdza z dumą prezes.

Spotkanie z Waszczykowskim to pestka przy tym, co dzieje się pod koniec 12. odcinka serialu przygotowanego przez Roberta Górskiego i Kabaret Moralnego Niepokoju. W pewnym momencie bowiem prezes odbiera telefon od Donalda Tuska. Ta rozmowa nie przebiega w pozytywnej atmosferze. - Polska to nie jest piłka do kopania. Jeszcze się policzymy piłkarzyku – stwierdza prezes.

Przypomnijmy, że 2. sezon „Ucho Prezesa”  będzie można oglądać po wakacjach. Będzie liczył 14 odcinków (podobnie jak sezon pierwszy), emisja rozpocznie się we wrześniu. W obu seriach będą też dwa końcowe odcinki, dostępne za dodatkową opłatą – na Showmax.com.

RadioZET.pl/SI