Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ucho Prezesa: kiedy nowe odcinki serialu?

24.01.2017 23:59

Serial „Ucho Prezesa” będzie miał kontynuację. Znalazły się pieniądze na kolejne odcinki, które będą emitowane od 15 lutego 2017 – poinformował portal Wirtualnemedia.pl. Serial Roberta Górskiego z Kabaretu Moralnego Niepokoju będzie pokazywany w kolejne środy.

Ucho Prezesa: kiedy nowe odcinki serialu?

Ucho Prezesa: nowe odcinki od 15 lutego

– Pieniądze na dalszą produkcję już się znalazły – powiedział w rozmowie z Wirtualnymi Mediami Wojciech Orszulak, menadżer twórcy „Ucha Prezesa" Roberta Górskiego. Dodał, że nowe odcinki serialu jak dotychczas będzie można oglądać w internecie.

Nowe odcinki będą miały premiery nie jak dotąd w poniedziałki, a w środy: kolejno 15 i 22 lutego, a potem 1, 8, 15 i 22 marca.

Wywiad z Robertem Górskim [WIDEO]

Bohaterami pierwszych czterech odcinków były osoby wzorowane m.in. na prezydencie Andrzeju Dudzie, Antonim Macierewiczu, Mateuszu Morawieckim, Jacku Kurskim, Mariuszu Błaszczaku i Bartłomieju Misiewiczu.

Ucho Prezesa: premiera nowych odcinków w 2017

Przy okazji Orszulak zdementował informację, jakoby Robert Górski miał dla Telewizji Polskiej realizować serial „Lemingrad", nawiązujący do aktualnej sytuacji politycznej w Polsce. W fabule tej drugiej produkcji miałby być kładziony na działania opozycji, a nie partii rządzącej, jak dzieje się w „Uchu Prezesa".

Kogo Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawi w nowych odcinkach serialu? Tego dowiemy się już niedługo, bo od 15 lutego 2017.

Fabuła „Ucha Prezesa”  opiera się na przedstawieniu spotkań tytułowego prezesa w jego gabinecie, gdzie pojawiają się takie osoby jak: premier, ministrowie, prezydent czy prezes telewizji publicznej. Na Facebooku twórcy serialu napisali – oczywiście z przymrużeniem oka – że zbieżność „imion, nazwisk, zwierząt, miejsc i sytuacji” w serialu jest „zupełnie przypadkowa”.

Ucho Prezesa: 4 odcinek [WIDEO]

Ucho Prezesa: 3 odcinek [WIDEO]

Ucho Prezesa: 1 i 2 odcinek [WIDEO]

RadioZET.pl/SI