Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Michał Korościel
Justyna Dżbik, Roman Osica
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

KFC za 20 tysięcy dolarów sprzedaje kanapkę, której nie da się zjeść

13.07.2017 17:05

KFC przyzwyczaiło swoich fanów do wprowadzania coraz dziwniejszych produktów do swojej oferty. W sprzedaży były m.in. lakiery do paznokci, albo kremy do opalania o zapachu kurczaka. Teraz przez stronę internetową zamówić można burgera za bagatela 20 tysięcy dolarów. Nie uwierzycie, z czego jest zrobiony.

KFC burger z meteorytu

fot. screen KFC LTD

Popularne sieć KFC coraz bardziej zaskakuje. W ciągu zaledwie kilku tygodni zdążyła m.in. wynieść swojego burgera w kosmos i stworzyć reklamę opartą o fabułę "Gry o tron". Niedawno w Chinach do sprzedaży wprowadzone zostały oficjalne smartfony KFC, ale zdaje się, że to nie koniec zaskakujących posunięć. Teraz sieć zamierza najpewniej sprzedawać produkty jeszcze bardziej absurdalne i już niezbyt kojarzące się z tym, co powinno być dostępne w sieci fastfoodowej. Mowa m.in. o skarpetkach, t-shirtach, bluzach, wstążeczkach, apaszkach, a nawet biżuterii, które dostępne są w internetowym sklepie sieci Colonela Sandersa.

Jednak tym, co najbardziej tam przykuwa uwagę jest wrzucony właśnie do sprzedaży miniaturowy burger kosztujący zaledwie 20 tysięcy dolarów. W tym przypadku to nie cena najbardziej zaskakuje, tylko fakt, że kanapka nie jest przeznaczona do jedzenia, bo... jedynym jej składnikiem jest skała meteorytowa. Ale rzeczywiście - kto chciałby wydać na burgera prawie 20 tysięcy złotych, żeby go za chwilę zjeść? To musi być oferta dla wyjątkowych kolekcjonerów.

Tak prezentuje się owa kanapka w ofercie KFC:

5433-1

Skusicie się?

RadioZET.pl/SA