Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kolejna sieć pizzerii wkracza do Polski

23.10.2017 14:05

Rynek fast foodów ma się w Polsce świetnie. Teraz kolejna sieć ogłosiła, że już niebawem otworzy u nas swoje pierwsze restauracje. Papa John's to znana w USA marka pizzy, która jest w tej branży trzecim graczem na świecie. Kiedy i gdzie otwarte zostaną pierwsze restauracje Papa John's w Polsce?

Kolejna sieć pizzerii wkracza do Polski fot. Pixabay

Papa John’s to kolejna sieć restauracji typu fast food, która wkracza na polski rynek. W planach marki jest otwarcie 20 lokali w całym kraju. Pierwsza restauracja powstanie w Warszawie.

Papa John's Pizza w Polsce - kiedy i gdzie pierwsza restauracja?

Pierwsza restauracja otwarta zostanie jeszcze jesienią w Warszawie, choć dokładna lokalizacja oraz termin otwarcia nie są jeszcze znane.

"Marka Papa John’s kontynuuje swój rozwój, a jej popularność na całym świecie rośnie (...). To zasługa naszej misji, do której przykładamy największą wagę. Mamy nadzieję, że tak jak w innych krajach Europy i świata, nasza pizza stanie się tutaj ulubionym wyborem Polaków" - powiedział Chris Wynne, współwłaściciel i dyrektor generalny PJ Western, przedstawiciela Papa John’s International na Europę.

Menu Papa John's

Menu sieci różni się w zależności od kraju. W Europie restauracje znajdują się m.in. w Wielkiej Brytanii, Francji czy Irlandii. Wspólnym mianownikiem każdego z produktów oferty są składniki - zgodnie z mottem: "Lepsze składniki, lepsza pizza".

Klienci wybierać mogą spośród bogatej listy pizz na różnym - także bezglutenowym - cieście.

Więcej informacji wkrótce.

RadioZET.pl/Portal Spożywczy/SA

Oceń