Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kultowe lody już w Polsce. Dziś w Warszawie za darmo

04.04.2017 10:14

Ben & Jerry's – na punkcie tych lodów oszalał cały świat. Dziś można dostać je już w regularnej sprzedaży w Polsce. Na dodatek – 4 kwietnia będzie można spróbować ich za darmo. 

Kultowe lody już w Polsce. Dziś w Warszawie za darmo

fot. Facebook

Ben & Jerry's to legendarna już marka lodów stworzona w 1978 roku przez dwóch przyjaciół: Bena Cohena i Jerry'ego Greenfielda. Choć była dostępna w wielu innych krajach Europy, do marca nie można było kupić lodów Ben & Jerry's w Polsce.

Teraz na szczęście się to zmieniło. Lody dostępne są na razie w sześciu smakach i dwóch gramaturach. Ich cechą charakterystyczną są oryginalne dodatki, np. duże kawałki ciasteczek, pyszne sosy i posypki. 

„Zgodnie z międzynarodową tradycją sięgającą roku 1979, chcemy uroczyście powitać nowych fanów Ben & Jerry's i podziękować wam za cierpliwość oraz niestrudzone (i skuteczne!) domaganie się Waszych ulubionych lodów w Polsce :) Właśnie dlatego już 4 kwietnia zapraszamy Was na pierwszy w Polsce Free Cone Day!" – zaprosiła firma na Facebooku. W ramach tego wydarzenia lody marki będą rozdawane za darmo. Pierwszy polski Free Cone Day odbędzie się w Warszawie, przy dworcu kolejowym PKP Śródmieście. Święto lodów rozpocznie się o godzinie 14.00 i potrwa do 19.00.

RadioZET.pl/SI