Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Mateusz Ptaszyński
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

To ona zastąpi Wellman w reklamie Lidla. Kim jest Daria Ładocha?

16.02.2017 10:36

Daria Ładocha zastąpiła Dorotę Wellman w kampanii Lidla. Kim jest dziewczyna, która będzie reklamowała dyskont razem z Karolem Okrasą?

To ona zastąpi Wellman w reklamie Lidla. Kim jest Daria Ładocha?

fot. Daria Ładocha w kampanii Lidla

Daria Ładocha w reklamie Lidla

W najnowszej odsłonie reklam Lidla zamiast Doroty Wellman możemy oglądać Darię Ładochę. Kim jest nowa gwiazda reklamy? To popularna blogerka, miłośniczka zdrowego żywienia, ekspertka z dziedziny żywienia dzieci i zdrowej kuchni dla dorosłych. Swoją kulinarną filozofię przelewa na prowadzonego przez siebie bloga, a sama żyje według zasady „jesteś tym, co jesz”. Daria wydała dwie książki kulinarne: „W mojej tajskiej kuchni” i „Gotuj zdrowo dla dzieci”, w której opisała ulubione przepisy dla całej rodziny z uwzględnieniem aspektów zdrowia dla maluchów.

Daria występuje także w drugiej edycji programu „Agent. Gwiazdy", która ruszyła kilka dni temu. Czy jest tytułowym Agentem? Tego jeszcze nie wiadomo, ale pewne jest to, że sympatyczna blondynka sporo namiesza w show-biznesie.

Darię możecie kojarzyć także z programu „Dzień Dobry TVN", gdzie w każdy czwartek prowadzi swój kącik kulinarny adresowany do miłośników zdrowego stylu życia i niebanalnych smaków.

Zobaczcie w naszej galerii kilka dań stworzonych przez Darię, która udowadnia, że zdrowe jedzenie nie musi być nudne i niesmaczne.

 

RadioZET.pl/SI