Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Michał Korościel
Justyna Dżbik, Roman Osica
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Agata Duda urzekła swoją stylizacją

02.06.2017 12:34

Agata Duda na spotkaniu z najmłodszymi podczas Dnia Dziecka w Pałacu Prezydenckim po raz kolejny zachwyciła swoją stylizacją.

Agata Duda urzekła swoją stylizacją

fot. PAP

Agata Kornhauser-Duda do perfekcji opanowała miksowanie eleganckich strojów z intensywnymi, bardzo kobiecymi kolorami. Podczas gdy inne kobiety związane z polityką zwykle nie wychodzą poza klasyczne czernie, szarości czy granaty, żona prezydenta Andrzeja Dudy chętnie eksperymentuje z różnymi odcieniami czerwieni, różu czy fioletu. A ta odwaga bardzo się jej opłaca!

Nie inaczej było tym razem. Koralowa sukienka doskonale podkreśliła figurę pierwszej damy, a dodatki w postaci delikatnej biżuterii dodały całości smaku. Kropką nad „i" były czółenka w kolorze nude, które doskonale korespondowały z górą stroju.

Podczas spotkania zorganizowanego dla najmłodszych w Pałacu Prezydenckim odbyła się gra terenowa „Dziecięce odkrycia w Pałacu Prezydenckim – śladami historii i współczesności" oraz piknik w Ogrodach Prezydenckich. Agata Duda zacytowała przed zaproszonymi gośćmi wiersz swojego ojca Juliana Kornhausera.

RadioZET.pl/SI