Zamknij

1 listopada: pogoda na Wszystkich Świętych 2018 - prognoza pogody

Redakcja
31.10.2018 14:36
1 listopada: pogoda na Wszystkich Świętych 2018 - długoterminowa prognoza
fot. PIXABAY

Pogoda na Wszystkich Świętych 2018 zapowiada się dość słonecznie i ciepło. Według zapowiedzi synoptyków, na początku listopada może popadać jedynie w kilku regionach Polski. Szczegółowe informacje na temat prognozy pogody na 1 i 2 listopada można znaleźć poniżej.

Pogoda na Wszystkich Świętych 2018 i Zaduszki - prognoza na 1 i 2 listopada. Jaka będzie pogoda w Polsce? Czy będzie ciepło? Czy należy spodziewać się opadów deszczu? Sprawdzamy zapowiedzi synoptyków.

» Wszystkich Świętych 2018: otwarte sklepy. Gdzie zrobimy zakupy 1 listopada? «

1 listopada: pogoda na Wszystkich Świętych 2018

Prognoza pogody na 1 listopada napawa optymizmem. We Wszystkich Świętych 2018 prawie w całym kraju ma być bezdeszczowo. Popadać może jedynie na Kujawach, Warmii i Mazurach. Z kolei najbardziej słonecznie ma być w Kielcach.

1 listopada 2018 będzie można spodziewać się temperatur oscylujących w granicach od 8 stopni Celsjusza w woj. lubuskim do nawet 18 w Małopolsce. Jak podaje portal Onet.pl, najcieplej będzie w Krakowie, bo ok. 18 stopni. Nieco niższe temperatury mogą odczuć mieszkańcy Warszawy. Z kolei prognozy wskazują, że najchłodniej ma być na Podlasiu oraz w Gorzowie Wielkopolskim.

Pogoda na Zaduszki 2018 - prognoza na 2 listopada

Pogoda na 2 listopada także zapowiada się ciepło. W całej Polsce ma być pochmurno, jednak synoptycy nie zapowiadają opadów deszczu. Temperatura w Zaduszki 2018 ma się wahać w granicach od 12 stopni Celsjusza na Podlasiu do 19 stopni w Kielcach. To właśnie tam ma być najcieplej i najbardziej słonecznie. 

W Warszawie w Zaduszki termometry mają wskazywać około 17 stopni Celsjusza. Podobnie będzie we Wrocławiu oraz Katowicach. Jak zapowiadają synoptycy, niewiele chłodniej ma być w Łodzi, Poznaniu, Szczecinie i Opolu. Z kolei mieszkańcy Trójmiasta oraz Białegostoku mogą spodziewać się temperatur w granicach 12-13 stopni C.

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/wiadomosci.onet.pl/JW