Zamknij

1 października 2018 zniesiono obowiązek wożenia przez kierowców...? [MILIONERZY]

Karolina Piotrowska
02.06.2020 16:45
1 października 2018 zniesiono obowiązek wożenia przez kierowców...? [MILIONERZY]
fot. Bartosz KRUPA / East News

1 października 2018 r. zniesiono obowiązek wożenia przez kierowców...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał gwarantowany 1 tys. złotych.

1 października 2018 r. zniesiono obowiązek wożenia przez kierowców...? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać gwarantowany 1 tys. złotych.

Peszel to...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów za 125 tys. złotych

1 października 2018 r. zniesiono obowiązek wożenia przez kierowców...? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach""1 października 2018 r. zniesiono obowiązek wożenia przez kierowców...?" na początku nie była oczywista dla uczestnika w programie. Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. apteczki

B. gaśnicy i trójkąta 

C. prawa jazdy 

D. dowodu rejestracyjnego i OC

Uczestnik nadal miał do wykorzystania wszystkie koła ratunkowe. Po krótkim przeanalizowaniu dostępnych odpowiedzi postanowił skorzystać z jednego z nich - Pół na pół. Pozostały mu do wyboru warianty C. i D., jednak wciąż nie był on pewny i postanowił wykorzystać również drugie koło ratunkowe, czyli Pytanie do publiczności. Osoby na widowni jednoznacznie wskazały wariant D., który uczestnik ostatecznie zaznaczył.

Symbol całki przypomina...? Pytanie z Milionerów za 20 tys. złotych

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

Zagłosuj

1 października 2018 r. zniesiono obowiązek wożenia przez kierowców...?

Liczba głosów:

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - 1 października 2018 r. zniesiono obowiązek wożenia przez kierowców...? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""1 października 2018 r. zniesiono obowiązek wożenia przez kierowców...?", to właśnie D. Uczestnik wygrał gwarantowany 1 tys. złotych i mógł kontynuować grę.

Lobotomia polegała na przekłuciu się narzędziem... - odpowiedź i pytanie z "Milionerów"

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

Żulienka to warzywa...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów za 20 tys. złotych