Zamknij

1 stycznia 2020 - SKLEPY: jakie sklepy będą otwarte w Nowy Rok 2020? [ŻABKA, GLOBI]

Jolanta Waligóra
31.12.2019 12:25
1 stycznia 2020 - SKLEPY: jakie sklepy będą otwarte w Nowy Rok 2020? [ŻABKA, GLOBI]
fot. PIXABAY

Sklepy 1 stycznia 2020 w zdecydowanej większości będą zamknięte. Nie oznacza to jednak, że w Nowy Rok nigdzie nie będzie można zrobić zakupów spożywczych, ponieważ niektóre punkty handlowe w tym terminie będą czynne. Szczegółowe informacje na temat tego, jakie sklepy są otwarte 1 stycznia 2020 w Nowy Rok, można znaleźć poniżej. 

Sklepy otwarte 1 stycznia 2020 - jakie sklepy są otwarte w Nowy Rok 2020? Czy w tym dniu będzie można zrobić zakupy w galeriach handlowych i w supermarketach Biedronka, Lidl, Tesco, Auchan? Czy czynne będą mniejsze sklepiki osiedlowe oraz Żabki, Globi, Carrefoury Express? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, jakie sklepy są otwarte 1 stycznia 2020 w Nowy Rok.

1 stycznia 2020 - SKLEPY: jakie sklepy są otwarte w Nowy Rok 2020?

Informacje na temat otwartych sklepów w Nowy Rok 2020 niewątpliwie szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu rokrocznie dzień po sylwestrze pojawia się wiele pytań dotyczących tego, jakie sklepy 1 stycznia są otwarte. Oczywiście w zdecydowanej większości sklepy, galerie handlowe, punkty usługowo-handlowe tego dnia będą zamknięte. Wszystko z uwagi na to, że 1 stycznia 2020 jest dniem ustawowo wolnym. Nie oznacza to jednak, że w tym terminie nigdzie nie będzie można zrobić zakupów, ponieważ niektóre punkty handlowe w środę będą czynne. 

Sylwester 2019 - SKLEPY: godziny otwarcia sklepów 31 grudnia 2019 [BIEDRONKA, LIDL, TESCO]

Sklepy otwarte 1 stycznia 2020 to m.in. wybrane sklepiki osiedlowe, Żabki, Lewiatany, Freshmarkety, Carrefoury Express czy sklepy sieci Globi. W takim wypadku za ladą musi stanąć sam właściciel lub pracownik zatrudniony na umowę zlecenie lub o dzieło. Dodatkowo w Nowy Rok 2020 otwarte mogą być także stacje benzynowe, restauracje, kawiarnie czy kwiaciarnie.

Warto także wspomnieć, że godziny otwarcia sklepów w Nowy Rok 2020 mogą ulec zmianie. O taką informację warto zapytać sprzedawcę kilka dni wcześniej. Dzięki temu unikniemy stresów, gdyby okazało się, że dana placówka jest już nieczynna.

Niedziele handlowe STYCZEŃ 2020 - KALENDARZ. Kiedy sklepy będą otwarte w niedzielę?

Sklepy w Nowy Rok 2020 - jakie sklepy 1 stycznia będą zamknięte?

Choć wybrane sklepy w Nowy Rok 2020 będą otwarte, to jednak zdecydowana większość sklepów 1 stycznia 2020 roku będzie zamknięta. W środę nieczynne będą galerie handlowe, jak i większe supermarkety. Oznacza to, że w tym terminie możemy zapomnieć o zakupach w takich marketach jak Biedronka, Tesco, Lidl, Carrefour, Auchan czy Kaufland. 

Jak widać, jeśli czegoś nagle zabraknie nam w domu 1 stycznia 2020 w Nowy Rok, otwarte sklepy będzie można znaleźć, choć może nie być to łatwe. Zachęcamy zatem, aby zrobić zakupy kilka dni wcześniej. Dzięki temu unikniemy niepotrzebnych stresów.

Niedziele handlowe 2020 - KALENDARZ: kiedy sklepy będą czynne w niedzielę? [TERMINARZ] 

RadioZET.pl/JW