Zamknij

10-Year Challenge: co to jest? O co chodzi w akcji? Kto wziął w niej udział? Twitter, Instagram, Facebook

Redakcja
17.01.2019 13:03
10-Years Challenge
fot. pixabay.com

Jak zmieniały się gwiazdy, artyści, muzycy i celebryci przez ostatnie 10 lat? Można to prześledzić dzięki 10-Year Challenge - nowej akcji, która szybko zdobyła popularność w mediach społecznościowych. Polega ona na wrzucaniu swoich zdjęć z 2019 roku i starszych o 10 lat fotografii z 2009 roku. Sprawdźcie co to jest 10-Year Challenge i o co chodzi w akcji, a także kto wziął w niej udział. 

10-Year Challenge: co to jest? Kto wziął udział w akcji? Instagram, Twitter, Facebook. Piszemy o nowej akcji, która szybko obiegła media społecznościowe.

10-Year Challenge: co to jest? O co chodzi w akcji? Twitter, Facebook, Instagram 

10-Year Challenge to akcja, która odbywa się na mediach społecznościowych – głównie Twitterze, Facebooku i Instagramie. Nie wiadomo dokładnie kto ją rozpoczął. Akcja polega na wrzucaniu zdjęć ze swoim wizerunkiem z 2009 i 2019 roku. 

Zobacz także

Kto wziął udział w 10-Year Challenge?

W akcję włączyły się już największe gwiazdy estrady, muzycy, artyści, aktorzy i celebryci. Nie sposób podać łącznej liczby osób, które wzięły udział w 10-Year Challenge, ale szacuje się, że jest to ok. 2 milionów internautów. Ta liczba jednak ciągle rośnie.

Zdjęcia w ramach akcji 10-Year Challenge udostępnili m.in.: Reese Witherspoon, Madonna, Gordon Ramsay, Anne Hathaway, Caitlyn Jenner, Erykah Badu, Alexa Chung, Cynthia Nixon Dua Lipa, Nicki Minaj, Steve Aoki i Christina Aguilera. 

RadioZET.pl/instagram/twitter/PZ