Zamknij

13 powodów 2 sezon - kiedy premiera i o czym będzie? [DATA, ZWIASTUN]

Redakcja
18.05.2018 09:14
"13 powodów" 2 sezon - kiedy premiera?
fot. youtube.com / Netflix Polska

Kiedy "13 powodów" 2? Data premiera została już oficjalnie potwierdzona, a pierwsze odcinki będziemy mogli obejrzeć już w maju 2018! Sprawdzamy, kiedy "13 powodów" 2 będzie dostępne na Netflix i co wydarzy się w 2. sezonie serialu.

Kiedy premiera "13 powodów 2"? Netflix podał już oficjalną informację, kiedy ukażą się kolejne odcinki serialu. W kolejnej części na pewno poznamy dalsze losy głównej bohaterki, czyli Hannah. Sprawdzamy, kiedy odcinki będą oficjalnie dostępne na Netflix i co do tej pory wiadomo o premierze "13 powodów 2".

» The Affair, sezon 4: kiedy premiera i gdzie oglądać? [DATA, ZWIASTUN] 

Premiera "13 powodów" 2 - kiedy będzie? [DATA PREMIERY]

Teraz wiemy już na pewno - premiera "13 powodów 2" na Netflix została zaplanowana na piątek, 18 maja! 2. sezon "13 powodów" ma liczyć 13 odcinków, a każdy z nich ma trwać około 60 minut. Prawdopodobnie w nowej serii pojawi się też kilku nowych aktorów.

Niewątpliwie w 2. sezonie "13 powodów" poznamy dalsze losy bohaterów. Choć Clay wysłuchał już wszystkie 13 kaset, wiele wątków nadal nie zostało wyjaśnionych, a po premierze "13 powodów 2" mogą pojawić się kolejne.

» Riverdale 3 - kiedy premiera i zwiastun nowych odcinków serialu?

"13 powodów" 2 - ZWIASTUN 2. SEZONU

Fani bardzo długo zastanawiali się, kiedy zwiastun "13 powodów" 2 trafi do sieci i kiedy będzie premiera nowego sezonu. Na początku maja w sieci pojawił się oficjalny zwiastun 2. sezonu "13 powodów". Możecie obejrzeć go poniżej:

» Seriale na wakacje 2018 - najlepsze i nowe produkcje Netflix

Co zobaczymy w 2. sezonie "13 powodów"? Na oficjalnym koncie Netflix na Facebooku na początku maja pojawiła się tylko oficjalna informacja, że na pewno pojawi się 2. sezon "13 powodów". O czym będzie? Spoilery i wszelkie teorie spiskowe, które można było przeczytać w internecie, były tworzone na podstawie krótkiego i tajemniczego filmiku, który został udostępniony także na koncie serialu na Twitterze:

Również Selena Gomez na swoim Instagramie zapowiedziała, że historia bohaterów z serialu "13 powodów" jeszcze się nie skończyła.

Większość informacji, które już wiedzieliśmy o 2. sezonie serialu "13 powodów" to tylko fanowskie teorie, jednak istnieje duże prawdopodobieństwo, że wiele z nich się sprawdzi. Większość plotek pojawiała się w serwisie Reddit, gdzie po raz pierwszy pojawiła się informacja o nowych odcinkach. Mówiła ona o tym, że pojawią się one na początku lata w 2018 roku. Fani spodziewali się, że odcinki zobaczymy już w maju lub czerwcu i jak widać, ich domysły okazały się prawdziwe.

» Stranger Things: 3. sezon - kiedy premiera serialu? [ZWIASTUN, DATA]

Serial "13 powodów" powstał na podstawie powieści młodzieżowej Jaya Ashera. Premiera pierwszego sezonu odbyła się 31 marca 2017 roku.

» Dark: 2. sezon serialu Netflix - kiedy premiera? [DATA]

RadioZET.pl/nme.com/KP